Afera KNF. Leszek Czarnecki przebadany wariografem. "Wyniki będą jednoznaczne"

Dziś odbyło się badanie wariografem Leszka Czarneckiego. Jak podkreślał biznesmen, jedna z głównych postaci w sprawie tzw. afery KNF, badanie odbyło się na jego wniosek i jest "spokojny o wyniki". - Bardzo się cieszę, że mogłem je przeprowadzić - zaznaczał.
Zobacz wideo

Około pięciu godzin trwało badanie wariografem właściciela Getin Noble Banku Leszka Czarneckiego. Czarnecki, który nagrał swoje rozmowy z byłym szefem Komisji Nadzoru Finansowego (część opublikowała "Gazeta Wyborcza"), utrzymuje, że były szef Komisji Nadzoru Finansowego Marek Chrzanowski miał mu złożyć propozycję korupcyjną.

Po wyjściu z badania w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie Czarnecki spotkał się z dziennikarzami. M.in. przed kamerami Polsat News mówił, że "bardzo się cieszy", że doszło do badania wariografem. Dodał, że o wariograf zawnioskował on i jego adwokaci.

- Bardzo się cieszę, że mogłem je przeprowadzić, wyniki będą jednoznaczne, jestem bardzo spokojny - zadeklarował Leszek Czarnecki.

Czarnecki chce przeprosin od PAP

Biznesmen odniósł się też do informacji, jaką w piątek udostępniła Polska Agencja Prasowa. Według PAP, Czarnecki miał nie stawić się w wyznaczonym przez prokuraturę terminie na badanie wariografem.

Czarnecki stwierdził, że 5 marca był pierwszym terminem, gdy został wezwany. - Nie było żadnego innego terminu. Nie wiem skąd PAP wzięła te informacje. Będziemy domagali się od PAP odszkodowania i przeprosin w tej sprawie. To jest nieprawda, że ja nie stawiłem się (w prokuraturze - red.) w zeszłym tygodniu - powiedział.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (114)
Afera KNF. Leszek Czarnecki przebadany wariografem. "Wyniki będą jednoznaczne"
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 49 razy 37

  Zadaniem PAPki rządowej jest sianie zamętu, zresztą podobnie jak telewizor publiczny to tylko pas transmisyjny służący PiS-owi na czterech łapkach..

 • polak.podatnik

  Oceniono 33 razy 27

  może badaniu wariografem podda sie karakan? prawdziwa cnota krytyki się nie boi, niewinni nie maja sie czego obawiać itd

 • turkucio

  Oceniono 25 razy 23

  Ja bym taki spokojny nie był - nieważne co pokazuje wariograf, ważne kto odczytuje wyniki.

 • jurek4491

  Oceniono 23 razy 21

  No proszę jak ziobrowe kręcą , trzeba było wszystko nagrywać i filmować bo sfałszują te badania .

 • roro1000000

  Oceniono 24 razy 20

  no to teraz pod wariograf tego skorumpowanego kolesia..ciekawe czy sie zgodzi..

 • def11

  Oceniono 17 razy 15

  Gdyby tak prezesa dewelopera przebadać wariografem... na półkuli płn siadłoby napięcie w sieci, a efekt cieplarniany przyspieszył gwałtownie, taki prezes prawdomówny jest !

 • edogorski

  Oceniono 12 razy 12

  Podczas badania wariografem prezesa koniecznie zapytać o 50tyś w kopercie na Nowogrodzkiej, o ostatnią rozmowę braci, o wizytę u prokurotora generalnego zaraz po przesłuchaniu Austriaka, i szereg innych wałeczków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX