Niedziele handlowe 2019. Czy w niedzielę 10 marca sklepy będą otwarte?

Czy w nadchodzącą niedzielę zrobisz zakupy w największych centrach handlowych? Sprawdź czy sklepy będą otwarte 10 marca.
Zobacz wideo

Zakaz handlu w niedzielę został jeszcze bardziej ograniczony w 2019 roku. Sprawdź czy zrobisz zakupy w centrach handlowych w niedzielę 10 marca.

Niedziele handlowe 2019. Czy w niedzielę 10 marca zrobimy zakupy?

W marcu 2019 roku wypada aż pięć niedziel, jednak tylko jedna będzie handlowa. Zakaz handlu ma nas odzwyczaić od robienia zakupów w ostatnie dni tygodnia. Zgodnie z kalendarzem niedziel handlowych pozwolenie na handel w niedzielę dla wszystkich sklepów w 2019 roku przypada na ostatnią niedzielę miesiąca. 10 marca nie zrobimy więc zakupów w większych sklepach i centrach handlowych.

Marzec 2019 - niedziele handlowe

Ustawa o ograniczeniu handlu w niedzielę obowiązuje od marca 2018 roku. Zgodnie z zapisami ustawodawcy regulacje te nie obejmują takich sklepów jak cukiernie, apteki, kioski i stacje paliw. Pozostałe sklepy jak Lidl, Biedronka, Tesco oraz całe centra handlowe będą w tę niedzielę zamknięte. Najbliższa niedziela handlowa wypada dopiero 31 marca.

Więcej o:
Komentarze (12)
Niedziele handlowe 2019. Czy w niedzielę 10 marca sklepy będą otwarte?
Zaloguj się
 • Oceniono 6 razy 4

  Coś mi tu nie gra!!, artykuły pisane przez inne osoby niż UZ, nie wnoszą jakie czytam we mnie żadnych emocji, dreszczyku napięcia, jestem bardzo bardzo zawiedziony. Dotychczasowa lektura jak dla mnie była lepsza od filmów Hitchcocka

 • ps11111ps

  Oceniono 5 razy 3

  Dawno tu nie wchodzilem. Co się stało z UZ? Martwię się o niego. Czy NPK jest jakąś nowszą odmianą tamtego bota?

 • plastikpiokio

  Oceniono 2 razy 2

  będą stały na swoim miejscu a czy będą otwarte????? to zależy od włamywaczy lub od twego czy kierownik znajdzie klucze.

 • dziadekjam

  Oceniono 7 razy 1

  Proszę o informację czy ta niedziela będzie po sobocie...

 • joachimmurat1805

  Oceniono 5 razy 1

  Nie, sklepy są zamknięte. Otwarte są kościoły, w których dokładnie niewiadomo jescze ilu duchownych jest pedofilami. Zatem kasę do ręki i do światyni. modlić się, a najlepiej leżeć krzyżem i czekać na jakiegoś mesjasza. Może emeryci dostaną czternastki, a młodzi 1000+ za uprawianie seksu bez zabezpieczeń. Alleluja. Pan i tanie panie tj. profesjonalistki z wami.

 • zarliwy

  Oceniono 1 raz -1

  < Czy w niedzielę 10 marca zrobimy zakupy? >
  Nie wiem jak Wy, ale ja, jak każdej niedzieli -na spokojnie, jadę za szlaban i bez problemu robię zakupy.

 • js08836

  Oceniono 3 razy -1

  Czy chodzi o niedzielę tę przed poniedziałkiem ? Sk.......le nie dadzą normalnie żyć. Tysiące pracowników handlowych ma wolne. Setki tysięcy dalej nie ma wolnych niedziel. Kiedy ten walnięty PiS szlag trafi raz a dobrze.

 • remislanc

  Oceniono 7 razy -1

  Powinniście zacząć te pie...ntosy wypisywać od poniedziałku. Napięcie byłoby jak u Hitchcock'a...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX