Dwóch Marcinów B. zatrzymanych w Warszawie. Jeden to kapitan gangu "Szkatuły"

Warszawska policja zatrzymała w mieszkaniu na Woli dwóch Marcinów B. Jak informuje tvp.info jeden z nich to kapitan gangu "Szkatuły".
Zobacz wideo

Stołeczni policjanci sprawdzali informacje o posiadaniu narkotyków przez związanego ze środowiskiem warszawskich pseudokibiców 39-letniego Marcina B. Mężczyzna ten jest uważany za jednego z „kapitanów” gangu „Szkatuły” i wysoko postawioną postać w bojówce chuliganów Legii Warszawa Teddy Boys 95 - podaje TVP Info

Nielegalna broń, amunicja, narkotyki. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn

W mieszkaniu Marcina B., ps. Bina vel Gruby, znaleziono blisko 500 gramów marihuany i 185 gramów kokainy. Razem z nim zatrzymano także 44-letniego mężczyznę o tych samych inicjałach. W trzech mieszkaniach należących do 44-latka policja znalazła łącznie 750 gramów kokainy, nielegalną broń i ponad sto sztuk amunicji.

Zatrzymani usłyszeli zarzut przygotowania do wprowadzenia do obiegu znacznej ilości środków odurzających, a 44-latek dodatkowo nielegalnego posiadania broni. Sąd zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za zarzucane im czyny grozi do 12 lat więzienia.

Więcej o:
Komentarze (25)
Warszawa. Zatrzymano Marcina B. kapitana gangu "Szkatuły"
Zaloguj się
 • pan.szklanka

  Oceniono 9 razy 9

  Nowatorskie metody policji pod kierownictwem Jarosława Zielińskiego. Jeżeli zatrzymamy wszystkich Marcinów B. to szansa, że któryś się przyzna jest większa, niż gdybyśmy zatrzymywali pojedynczo.
  Czekam na zatrzymanie Jarosławów K., Zbigniewów Z., Andrzejów D. i Beat. Beat wszystkich.

 • qudaq

  Oceniono 3 razy 3

  To straszne. Idzie wiosna, rozgrywki w toku i jak tu dopingować ukochaną drużynę. Zadziwia szybkość policji. Jak wpadli na trop, że kibole rozprowadzają narkotyki? Czy będą przepustki na żyletę?

 • dziadekjam

  Oceniono 4 razy 2

  - Zosiu, jak ty wołasz swoich synów skoro obaj mają na imię Marcin?
  - Po nazwisku...

 • dziadekjam

  Oceniono 4 razy 2

  "W trzech mieszkaniach należących do 44-latka policja znalazła łącznie 750 gramów kokainy, nielegalną broń i ponad sto sztuk amunicji."
  =============================
  A te trzy mieszkania to pewnie dostał od bezdomnego..:-)

 • cezar85

  Oceniono 1 raz 1

  185 gramów kokainy, z czego 150 gramów to paracetamol

 • zerozer52

  Oceniono 1 raz 1

  Cfelebryci na start.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX