Dolny Śląsk. Jednym ciosem zmiażdżył oczodół. Policja publikuje nagranie

Policja poszukuje sprawcy brutalnego ataku na grupę mężczyzn w Lwówku Śląskim. Agresor jednym ciosem doprowadził do złamania podstawy czaszki i zmiażdżenia oczodołu u jednego z pokrzywdzonych.
Zobacz wideo

Atak miał miejsce w Lwówku Śląski w nocy z 23 na 24 lutego. Grupa czterech mężczyzn piła piwo przed sklepem w centrum miasta, gdy nagle podeszło do nich dwóch zakapturzonych mężczyzn. Na nagraniu z monitoringu udostępnionym przez policję widać, jak jeden z agresorów podchodzi do grupy osób i zaczyna je bić.

Złamał mężczyźnie podstawę czaszki i zmiażdżył oczodół - teraz jest poszukiwany przez policję

Pierwszy z uderzonych mężczyzn, po zaledwie jednym ciosie, pada nieprzytomny na ziemię i uderza głową o bruk. Jak podaje portal tvn24.pl mężczyzna trafił do szpitala w ciężkim stanie, gdzie stwierdzono u niego złamanie podstawy czaszki i złamanie oczodołu. Pozostała trójka zaatakowanych także dostała po ciosie, ale udało im się uciec. Następnie jeden z dwóch agresorów kradnie portfel z parapetu pozostawiony przez któregoś z poszkodowanych.

Zobacz wideo

Jeden z agresorów został już zatrzymany i przyznał się do zarzutów pobicia. Nie chciał jednak wydać swojego kolegi. Policjanci Wydziału Kryminalnego Lwóweckiej Policji zwrócili się o pomoc w identyfikacji sprawcy pobicia. Informacje dotyczące przestępcy można anonimowo zgłaszać policji. Policja podała kontakt do dyżurnego KPP Lwówek Śląski - 75 64 67 200 i kontakt do naczelnika wydziału kryminalnego Krzysztofa Barsula - 606 851 808.

Więcej o: