Poznań. Wypadek na A2. Samochód osobowy uderzył w tył busa. Zginęła jedna osoba

Tragiczny wypadek na autostradzie A2 w województwie wielkopolskim, niedaleko węzła Poznań Wschód. Nie żyje jedna osoba. Na drodze w stronę Warszawy tworzy się korek.
Zobacz wideo

Do wypadku pomiędzy Krzesinami a węzłem Poznań Wschód na 174 kilometrze autostrady A2 doszło około godziny 5:00. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy.

Wypadek na A2. Nie żyje jedna osoba. Liczne utrudnienia w ruchu

Wypadek na autostradzie A2 niedaleko Poznania miał miejsce na jezdni w kierunku Warszawy, niedaleko stacji benzynowej Orlen na wysokości miejscowości Tulce. Samochód osobowy uderzył w tył busa. W wyniku wypadku prowadząca samochód osobowy kobieta zginęła na miejscu. 

Wypadek na autostradzie A2 niedaleko węzła Poznań WschódWypadek na autostradzie A2 niedaleko węzła Poznań Wschód Fot. Google Maps

Wciąż przejezdny jest lewy pas autostrady A2, jednak możliwe że droga ta zostanie całkowicie zablokowana na czas prac prokuratury i policji, prowadzących oględziny w miejscu wypadku.

Liczne utrudnienia odnotowuje się także na trasie między Komornikami, a węzłem Poznań Zachód, na jezdni w kierunku Świecka. Trwa malowanie poziomych znaków drogowych przed budową trzeciego pasa.

Więcej o: