Z Warty wyłowiono zwłoki młodego mężczyzny. Nieoficjalnie: To zaginiony 19-letni Michał Rosiak

W Obornikach wyłowiono z Warty zwłoki młodego mężczyzny. "Głos Wielkopolski" na razie nieoficjalnie informuje, że to zaginiony w połowie stycznia student Michał Rosiak. Podobne doniesienia publikują detektywi, których wynajęto do odszukania 19-latka.
Zobacz wideo

W niedzielę, 3 marca, około godziny 13 w Obornikach (ok. 20 km od Poznania) wyłowiono z Warty zwłoki mężczyzny. Na miejscu od razu pracowali policjanci i prokurator, ciało zabezpieczono. Jak informuje "Głos Wielkopolski" na razie potwierdzono jedynie, że to młody mężczyzna.

Więcej informacji - oficjalnych - pojawi się w poniedziałek, na rano zaplanowana jest próba identyfikacji zwłok.

Zaginięcie Michała Rosiaka. Biuro detektywistyczne o śmierci 19-latka

Jednocześnie "Głos" i poznańska "Gazeta Wyborcza" informują, na razie nieoficjalnie, że w Warcie odnaleziono 19-letniego studenta Michała Rosiaka, który zaginął w nocy z 17 na 18 stycznia w Poznaniu.

W jego poszukiwania rodzina zaangażowała także biuro detektywistyczne Detektyw Weremczuk & Wspólnicy, które tego samego dnia na Facebooku poinformowało, że 19-latek nie żyje.

Jeżeli te informacje się potwierdzą, wciąż niewiadomą pozostają okoliczności śmierci 19-letniego Michała Rosiaka. Sekcja zwłok może pomóc śledczym w ustaleniu, co wydarzyło się w Poznaniu.

Więcej o: