Z Warty wyłowiono zwłoki młodego mężczyzny. Nieoficjalnie: To zaginiony 19-letni Michał Rosiak

W Obornikach wyłowiono z Warty zwłoki młodego mężczyzny. "Głos Wielkopolski" na razie nieoficjalnie informuje, że to zaginiony w połowie stycznia student Michał Rosiak. Podobne doniesienia publikują detektywi, których wynajęto do odszukania 19-latka.

W niedzielę, 3 marca, około godziny 13 w Obornikach (ok. 20 km od Poznania) wyłowiono z Warty zwłoki mężczyzny. Na miejscu od razu pracowali policjanci i prokurator, ciało zabezpieczono. Jak informuje "Głos Wielkopolski" na razie potwierdzono jedynie, że to młody mężczyzna.

Więcej informacji - oficjalnych - pojawi się w poniedziałek, na rano zaplanowana jest próba identyfikacji zwłok.

Zaginięcie Michała Rosiaka. Biuro detektywistyczne o śmierci 19-latka

Jednocześnie "Głos" i poznańska "Gazeta Wyborcza" informują, na razie nieoficjalnie, że w Warcie odnaleziono 19-letniego studenta Michała Rosiaka, który zaginął w nocy z 17 na 18 stycznia w Poznaniu.

W jego poszukiwania rodzina zaangażowała także biuro detektywistyczne Detektyw Weremczuk & Wspólnicy, które tego samego dnia na Facebooku poinformowało, że 19-latek nie żyje.

Jeżeli te informacje się potwierdzą, wciąż niewiadomą pozostają okoliczności śmierci 19-letniego Michała Rosiaka. Sekcja zwłok może pomóc śledczym w ustaleniu, co wydarzyło się w Poznaniu.

Więcej o:
Komentarze (16)
Z Warty wyłowiono zwłoki młodego mężczyzny. Nieoficjalnie: To zaginiony 19-letni Michał Rosiak
Zaloguj się
 • shtalman

  Oceniono 25 razy 19

  Rutkowskiemu na tę wieść od konkurenta Weremczuk&icośtam odpadła kwadratowa szczotka ryżowa przedstawiająca fryzurę

 • blubrystaregomarycha

  Oceniono 17 razy 17

  Ten cały Weremczuk, to Rutkowski bis. Detektyw, który o swoich poszukiwaniach opowiada całej Polsce. A informowanie o śmierci poszukiwanego, zanim zostało to oficjalnie potwierdzone jest nieprofesjonalne. To najłagodniejsze słowo jakie przychodzi mi do głowy.

 • art_102

  Oceniono 15 razy 9

  Matko, co się dzieje. Codziennie informacje o jakichś zwłokach wyłowionych z rożnych rzek w Polsce.!!! To już jakaś plaga!

 • alicjads

  Oceniono 10 razy 8

  Tragiczna informacja, ale i tak wiadomo było, że się żywy nie znajdzie. Przynajmniej rodzina przestanie żyć w tej strasznej niepewności.

 • siwywaldi

  Oceniono 6 razy 4

  Już 70 lat temu mój ojciec tłumaczył mi jako dziecku:
  - Pamiętaj synu, że po pijaku najbezpieczniej jest odlać się pod drzewo, bo jak ci "ulży", to jedną ręką możesz się przytrzymać dla zachowania równowagi. A już niech cię ręka boska broni, byś wpadł na pomysł odlewania się do rzeki, jeziora czy głębokiego rowu :-))

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 11 razy 3

  Mam nadzieję, że nie było tam Rutkowskiego?

 • dziadekjam

  Oceniono 7 razy -5

  "W niedzielę, 3 marca, około godziny 13 w Obornikach (ok. 20 km od Poznania) wyłowiono z Warty zwłoki mężczyzny."
  =====================================
  Coż ostatnio w polskich akwenach jest "branie" topielców...

 • haha-to-ja

  Oceniono 16 razy -14

  ale zytnickiemu a poznanskiej gw zajumali materiał. Bidula o harym poterze pisał , a agorze miałbyv wielki swiat a tymczasem w tym poznaniu pisze artykuly kogo w warcie znalezli. kochane dzieci uczcie sie bo zostaniecie dzinnikarzami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX