Rura na drodze zamieniła się w pocisk. Przebiła szybę i raniła kierowcę. Wszystko nagrała kamera

Fragment metalowej rury zamienił się w pocisk, gdy najechał na niego inny pojazd. Kierowca kolejnego auta z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Wszystko nagrała kamera wewnątrz auta.
Zobacz wideo

Lubelska policja upubliczniła nagrania z wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Lasy niedaleko Kraśnika.

W poniedziałek rano na drodze krajowej nr 19 samochód najechał na kawałek metalowej rury, który leżał na jezdni, a ten dosłownie wystrzelił w stronę kolejnego auta. Wszystko nagrała kamera w samochodzie.

Przedmiot uderzył w przednią szybę skody, przebił ją jak pocisk, i poważnie ranił kierującego autem 46-latka. Skoda zjechała potem z drogi, ścięła słupek i na koniec uderzyła w znak drogowy.

46-latek ze Świdnika trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami. Policjanci na miejscu zdarzenia znaleźli jeszcze inne elementy leżące na drodze - najprawdopodobniej pochodziły z innego pojazdu, zapewne ciężarowego.

Więcej o:
Komentarze (48)
Lubelskie. Jechał DK 19, nagle rura wpadła przez szybę. Kierowca ciężko ranny
Zaloguj się
 • maklik

  Oceniono 18 razy 16

  JEST TU JAKIŚ ADMIN ??? To niech wypierdroli tego trolla z panienkami na jedną noc ! Wszędzie dają sobie radę, na Gazecie oczywiście NIE. Ogarnijcie się wreszcie !!!

 • wrobelek_elemel

  Oceniono 13 razy 13

  A teraz przypomnijmy sobie, ilu z kierowców z własnej inicjatywy usuwa przeszkody z drogi (oczywiście w 100% bezpiecznych warunkach), a ilu omija i nawet nie dryndnie do służb?

 • borsuk07

  Oceniono 17 razy 11

  komuś rozpadł się układ wydechowy i tragedia gotowa. Stan techniczny samochodów jest często bardzo kiepski a kontrole przy rejestracji niedokładne.

 • cozano

  Oceniono 7 razy 7

  Jadąc za niektórymi pojazdami, zadaję sobie czasami pytanie, jak to właściwie kupy się trzyma, i czy nie odpadnie coś przede mną. Zastanawiam się też wtedy, jak wyglądał przegląd techniczny.

 • krisw5

  Oceniono 6 razy 4

  Miałem podobny przypadek na autostradzie w Belgii, ale z deską która uderzyła w moją szybę ale na moje szczęście nie przebiła szyby bo uderzyła na płask. Kamer wtedy nie było w 1980 roku.

 • kar.as

  Oceniono 2 razy 2

  Ale jak takiego bidulka kierującego starym rzęchem łapie Policja to łzy i złorzeczenia...

 • 1noitatneserper

  Oceniono 5 razy 1

  Miałem kiedyś podobny przypadek
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Od starego Mercedesa jadącego po przeciwnym pasie na miejskiej ulicy urwał się tłumik i potoczył po skosie w moim kierunku. Przeleciał na pobocze tuż przed moim zderzakiem. Miałem nieszczęście znaleźć się w niewłaściwym miejscu, ale na szczęście ułamek sekundy za wcześnie.

 • labeo

  Oceniono 8 razy 0

  Na niemieckich szrotach ubywa wraków, a na polskich drogach przybywa. Kiedyś dojdzie do nieszczęścia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX