Narciarz złamał 6-latkowi obie nogi i uciekł. Policja wyznaczyła nagrodę za informacje

Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie wyznaczył nagrodę za przekazanie informacji, które pomogą odnaleźć sprawcę wypadku na stoku. Jeden z narciarzy wjechał w 6-letniego chłopca na stoku w Białce Tatrzańskiej.
Zobacz wideo

Informowaliśmy już o wypadku, w którym poszkodowany został chłopiec uczący się jeździć na nartach. W chłopca z dużą prędkością wjechał inny narciarz, który uciekł z miejsca wypadku, nie upewniając się, że poszkodowanemu nic nie grozi. Ojciec chłopca wezwał ratowników TOPR, którzy bezpiecznie sprowadzili dziecko na dół. W szpitalu okazało się, że 6-latek ma złamane obydwie nogi.

5 tysięcy złotych nagrody za informacje o narciarzu, który uderzył w 6-latka

Niestety nie udało się zatrzymać sprawcy, który uciekł z miejsca wypadku i nie udzielił pomocy 6-latkowi, którego potrącił. Według informacji świadków narciarzem jest około 30-letni mężczyzna, ubrany tego dnia w niebieską kurtkę, spodnie narciarskie z czerwonymi elementami, kask i gogle. Policjanci sprawdzają także monitoring, jednak na razie nie udało się ustalić danych sprawcy.

W związku z tym Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie wyznaczył nagrodę 5 tysięcy złotych za informację, która przyczyni się do identyfikacji narciarza. Wszelkie informacje dotyczące tożsamości poszukiwanego lub przebiegu wydarzeń można zgłaszać pod numer telefonu 18 20 23 400. 

Więcej o: