Dolny Śląsk. Karambol na trasie S8. Zderzyło się 13 samochodów - osobówki i jeden ciężarowy

Karambol na drodze S8 pomiędzy węzłami Wrocław Zachód i Wrocław Południe. Utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać nawet kilka godzin.
Zobacz wideo

W karambolu na S8 na Dolnym Śląsku brało udział 13 pojazdów. Do wypadku doszło  pomiędzy węzłami Wrocław Zachód i Wrocław Południe, na 6. kilometrze autostradowej obwodnicy.

Karambol na S8 pomiędzy węzłami Wrocław Zachód i Wrocław Południe. Trzy osoby zostały ranne. Liczne utrudnienia w ruchu

Pojazdy, które brały udział w karambolu, to 12 samochodów osobowych i jeden samochód ciężarowy. W wyniku wypadku na drodze S8 ranne zostały trzy osoby. 

Na miejscu zdarzenia pracują służby. Trasa w kierunku Kudowy Zdroju między węzłami Wrocław Zachód i Wrocław Południe została zablokowana. Szacuje się, że utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać kilka godzin. "Żeby uniknąć zatoru jadąc od strony mostu Rędzińskiego w kierunku A4, trzeba uciekać z AOW najdalej na węźle Wrocław Lotnisko" - informuje portal wroclaw.naszemiasto.pl.

Na drogach na południowym zachodzie Polski panują trudne warunki. Zgodnie z prognozą pogody IMGW, drogi w okolicach Wrocławia, Opola, Jeleniej Góry i Zielonej Góry spowite są mgłą. Podobne warunki atmosferyczne panują w Katowicach, Gorzowie Wielkopolskim i Szczecinie. Kierowcy proszeni są o ostrożność.

Karambol na S8 w okolicach WrocławiaKarambol na S8 w okolicach Wrocławia Fot. Google Maps

Więcej o: