Protest rolników w Warszawie. We wtorek będą duże utrudnienia na Trakcie Królewskim

Protest rolników w Warszawie odbędzie się 26 lutego. W związku z tym we wtorek pojawią się spore utrudnienia. Rolnicy będą protestować w Warszawie od godziny 11 do 16 w okolicach placu Trzech Krzyży.
Zobacz wideo

Rolnicy protestują po raz kolejny. Tym razem zjawią się 26 lutego w centrum Warszawy. Jak informuje Magdalena Łań z Urzędu Miasta w Warszawie rolnicy będą protestować przeciwko zgłoszonej przez posłów autopoprawki do projektu nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt. 

Protest rolników 26 lutego: utrudnienia w Warszawie

Rolnicy zbiorą się we wtorek w okolicy pl. Trzech Krzyży, dokładnie przy pomniku Wincentego Witosa. Później przejdą ulicą Wiejską przed Sejm. Protest rolników rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do godziny 16. 

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie informuje, że w związku z tym kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej mogą spodziewać się utrudnień na Trakcie Królewskim. Jeśli przejazd przez pl. Trzech Krzyży nie będzie możliwy, autobusy będą kierowane na objazdy. 

Utrudnienia w związku z protestem rolników w Warszawie mogą dotyczyć autobusów linii E-2, 116, 180, 222, 503 (Płocka- Szpital, Chomiczówka, Bielańska, Konwiktorska oraz w kierunku krańca Pl. Trzech Krzyży); 118, 166 (w obu kierunkach); 127, 171 (w kierunku krańców Mariensztat, Torwar); 195 (w obu kierunkach) oraz 518 (w kierunku krańca Pl. Trzech Krzyży).  

Na trasach objazdowych obowiązują przystanki:

  • dla linii zwykłych i przyspieszonych -  jako stałe – pierwsze napotkane po zjeździe ze stałej trasy, jako warunkowe – pozostałe na trasach objazdowych,
  • dla linii ekspresowej - jako stały tylko pierwszy napotkany przystanek po zjeździe ze stałej trasy oraz przystanek CENTRUM 01.

O dokładnych zmianach w komunikacji miejskiej w Warszawie można przeczytać na stronie ZTM>>>.

Więcej o: