Wrocaw. Przeprowadzono sekcj zwok noworodka znalezionego w worku. Dziecko urodzio si ywe

We Wrocawiu dokonano makabrycznego odkrycia. W zesz sobot na polance znaleziono ciao noworodka. Po przeprowadzeniu sekcji zwok ustalono, e dziecko urodzio si ywe.
Zobacz wideo

W zeszłą sobotę na osiedlu Muchoborze we Wrocławiu znaleziono ciało martwego noworodka. Było owinięte w foliowy worek i leżało na polance. Natknął się na nie jeden z mieszkańców osiedla i to on powiadomił policj

Wrocław. Sekcja zwłok noworodka znalezionego w worku

W czwartek poznaliśmy nowe szczegóły sprawy z Wrocławia. Jak podaje Onet, w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocawiu przeprowadzono już sekcję zwłok niemowlęcia. Z jej wstępnych ustaleń wynika, że dziecko urodziło się żywe. Biegli, którzy badali sprawę, ustalili również prawdopodobną przyczynę zgonu. 

Małgorzata Klaus, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu, poinformowała że nie zostanie ona podana do informacji publicznej. - Z uwagi na dobro śledztwa obecnie nie można ujawnić więcej informacji - mówi prok. Klaus. 

Nie wiadomo, kim są rodzice porzucone w polu dziecka. Prokuratura we współpracy z wrocławską policją próbują to ustalić.