Wypadek w Kościerzynie. W samochodzie zginęli rodzice, przeżyły jedynie dzieci

W niedzielę 17 lutego około 22:00 doszło do tragicznego wypadku w powiecie kościerskim (woj. pomorskie). Dwa samochody zderzyły się ze sobą, w wyniku czego zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne.
Zobacz wideo

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj na drodze między Olpuchem a Wdzydzami Tucholskimi. Samochody marki Seat i Suzuki zderzyły się czołowo. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, a trzy zostały ranne.

Tragiczny wypadek niedaleko Kościerzyny. Zginęły dwie osoby

Jak informuje Radio Gdańsk, do tragicznego w skutkach wypadku doszło na prostej drodze. W jednym z pojazdów jechała prawdopodobnie cała rodzina - kobieta, mężczyzna oraz dwoje dzieci w wieku 17 i 5 lat. Osoby dorosłe jadące tym pojazdem zginęły na miejscu, a ich dzieci zostały przewiezione do szpitala. Ranny został także kierowca drugiego samochodu, który również pozostaje pod opieką lekarzy.

Na miejscu wypadku pracowały trzy zastępy straży pożarnej, trzy zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Przyczyny wypadku wciąż nie są znane. Okoliczności zdarzenia ustala lokalny oddział policji drogowej pod nadzorem prokuratury.

Więcej o: