Wielkopolska: 2-latek zniknął z oczu ojcu i rodzeństwu. Chłopiec utopił się w oczku wodnym

2-letni chłopiec utonął w oczku wodnym w pobliżu domu w miejscowości Rgielsko w woj. wielkopolskim - podaje portal Fakt24. Dziecko znajdowało się wtedy pod opieką ojca.
Zobacz wideo

2-letni chłopiec wraz z ojcem i dwójką rodzeństwa (najstarsze ma 14 lat) wyszedł w niedzielę na podwórze przed domem. Jak podaje portal Fakt24, ojciec zajął się samochodem i stracił dziecko z oczu. Matka trójki dzieci była w tym czasie w domu.

Mężczyzna odnalazł 2-latka w oczku wodnym, znajdującym się nieopodal. Na miejsce przyjechało pogotowie, godzinna reanimacja nie przyniosła jednak rezultatu.

Okoliczności śmierci chłopca będzie badać prokuratura.

Więcej o:
Komentarze (83)
Wielkopolska: 2-latek zniknął z oczu ojcu i rodzeństwu. Chłopiec utopił się w oczku wodnym
Zaloguj się
 • kzet69

  Oceniono 40 razy 30

  Klasyka gatunku, w ten sposób ginie rocznie w Polsce kilkadziesiąt małych dzieci (oczka wodne albo niezabezpieczone szamba) a tu terrorystami straszą, którzy w ciągu 100 lat nie zdołają zabić tylu polskich dzieci co rodzimy suweren 500+ rocznie....

 • magdarysz

  Oceniono 33 razy 23

  W dniu w którym moja córka zaczęła samodzielnie chodzic dziadkowie zasypali oczko wodne u siebie na działce.....

 • taighnacasag

  Oceniono 19 razy 15

  Jedyny sensowny komentarz na tym forum to ten a zasypaniu oczka wodnego. Ale tak na marginesie rodzice sa tak zmęczeni ciągła kontrola i opieką ze dziecko czasami znika z ich pola widzenia. Wtedy dobrze jest jak ktos inny pomoze i nie powie to nie moje. Wczoraj moja zona uratowala dziecko ktore bezszelestnie opuściło ogrodzony plac zabaw i poszlo samo na wedrowke po mieście i ruchliwych ulicach. Wszystkie dzieci nasze są. Pamietajmy.

 • mocz-nick

  Oceniono 28 razy 14

  Widzę, że całej rzeszy kretynów dobry nastrój nie opuszcza. Co jeden to dowcipniejszy. Ch..., że maluch zginął i rodzina pewnie odchodzi od zmysłów. Jesteście skończonymi fiutami.

 • otojestkasia

  Oceniono 12 razy 12

  Dziecko może się utopić i w wiadrze wody, nawet jeśli jest tylko do połowy czy w 1/3 napełnione... Widziałam to na własne oczy. Mój syn coś tam sobie do niego wrzucał, a potem nachylał żeby wyciągnąć i ... plum głową do środka. Na szczęście byłam tylko 2 m od dziecka. Dziecko uratowane, wiadro zlikwidowane...

 • felicjan.dulski

  Oceniono 16 razy 10

  Dziecko znajdowało się pod "opieką" ojca.
  No raczej.

 • fryderykus

  Oceniono 24 razy 10

  hmmm wlasnie mam oczko na dzialce i 2 letnie dziecko i juz od roku kombinuje jak dobrze je zabezpieczyc oczko. na razie jest płotek ale w tym roku zrobie jeszcze nad samym oczkiem deski, niestety takie rzeczy trzeba przewidywać...oczko to smiertelne zagrozenie dla maluchów tak samo jak odkryte szambo, do ludzi na wsi to jakoś nie dociera. znam rodziców ktorzy likwidują wrecz oczka bo nie chca ryzykowac a tutaj?...tatus bez wyobrażni

 • robert28l

  Oceniono 11 razy 9

  szamba. oczka,kanały, wystające pręty , zaostrzone płoty.zabezpieczyć , albo zlikwidować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX