Bójka z udziałem policjantów w Bydgoszczy. Awantura miała zacząć się od okrzyku "Tak się bawi policja!"

W jednej z restauracji w Bydgoszczy doszło do bójki nastolatków z policjantami. Rannych zostało dwóch funkcjonariuszy, z czego jeden nadal jest hospitalizowany.

8 lutego w bydgoskiej restauracji doszło do bójki między policjantami i grupą nastolatków, która wynajęła jedną z sal na imprezę z okazji 18. urodzin. W sąsiadującej sali spotkanie zorganizowali policjanci z bydgoskich komisariatów.

 Awantura i bójka między policją a nastolatkami

Około godziny 1:00, podczas urodzinowej zabawy, jeden z nastolatków miał zacząć skandować „Tak się bawi policja!”. Wymiana zdań przeszła w awanturę, która skończyła się szamotaniną. Jeden z uczestników urodzin zakończył swój udział w bójce z uszkodzonym nosem. Cięższe obrażenia odnieśli jednak policjanci: jeden z nich został poważnie ranny i nadal przebywa w szpitalu. Drugi funkcjonariusz doznał mniejszych obrażeń.

Poszkodowani policjanci złożyli już dwa zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę policjantów. U jednego z policjantów miało dojść do obrażeń, które określa się jako „naruszające czynności organizmu na czas powyżej 7 dni”.

Więcej o: