Police. Tragiczna śmierć dziecka. 11-letnia dziewczynka zatruła się czadem

W miejscowości Police, w województwie zachodniopomorskim, 11-letnia dziewczynka zatruła się czadem. Mimo próby resuscytacji, dziecko zmarło.
Zobacz wideo

Do tragedii doszło w czwartek 14 lutego, w godzinach wieczornych. Jak informuje "Głos Szczeciński", dziecko zatruło się czadem podczas kąpieli. Pomoc wezwał jej ojciec, gdy dziewczynka przestała odpowiadać na wezwania rodzica.

11-letnia dziewczynka zatruła się czadem. Sprawą zajmuje się policja

Straż pożarna do pomocy przy reanimacji 11-letniego dziecka wezwała pogotowie ratunkowe. Niestety, pomimo starań ratowników, dziecka nie udało się uratować. Strażacy zmierzyli poziom stężenia tlenku węgla w mieszkaniu. Okazało się,  że wynosił on 250 ppm (0,025 proc.). Taki poziom stężenia może prowadzić do zatrucia.

Okoliczności śmierci 11-letniej dziewczynki, która zatruła się czadem, bada policja i prokuratura. Straż pożarna ustaliła, że piecyk gazowy, z którego korzystała jej rodzina, przechodził przegląd dwa miesiące temu. 

Więcej o:
Komentarze (12)
Police. Tragiczna śmierć dziecka. 11-letnia dziewczynka zatruła się czadem
Zaloguj się
 • czarna_zoska

  Oceniono 8 razy 8

  U mnie sprawdzali gazomierz i caly czas bagatelizowali gdy mowilam ze smierdzi gazem. Dopiero po ktorejs wizycie przycisnelam kontrolera i okazalo sie ze gazomierz jest nieszczelny z tylu. Caly czas mowili ze wszystko ok i ze szkoda im pianki do badania szczelnosci! Na szczescie gaz czuc, czadu nie...

 • len_27a

  Oceniono 5 razy 3

  Ludzie kochani, czujnik czadu kosztuje ok. 50zł. Powinny być kary za brak czujnika. Mieszkam w starym budownictwie i pierwsze co kupiłam do łazienki, to właśnie czujnik czadu. Pomyślcie o swoich dzieciach... Ogromna tragedia. Mam córkę w tym wieku..

 • pxyz

  Oceniono 3 razy 3

  już widzę ten "profesjonalny" przegląd...

 • aagaj

  Oceniono 5 razy 1

  Piecyk winny? , jak drzewa przy drodze!
  A brak tlenu z wentylowanego mieszkania ?

 • no4nwo

  Oceniono 4 razy 0

  Dziecko umiera po cichu w czasie, kiedy ojciec siedzi za ścianą... W głowie się nie mieści. Nie potrafiłbym żyć po czymś takim.
  A mogło żyć to dziecko.
  Czujniki, czujniki, czujniki, czujniki, czujniki... Mieć piec w mieszkaniu, jeszcze i dzieci, i nie zainstalować czujników. Niepojęte. Ku wa czemu ludzie są tak ograniczeni, pozbawieni wyobraźni i nie instalują czujników?? Teraz to już pozamiatane dla tego gościa, dziecko na cmentarzu.

 • dupajasi0

  Oceniono 5 razy -3

  Tragiczna śmierć dziecka? A jakby się nie zatruło czadem tylko mu żyrandol na łeb zleciał to śmierć byłaby mniej tragiczna? ;-)

 • prrr_mamlas

  Oceniono 4 razy -4

  Tych dwóch patrzy jak dziecko się truje?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX