Benjamin Netanjahu nie odleciał z Warszawy. Lotnisko Chopina: Doszło do uszkodzenia samolotu

Premier Izraela Benjamin Netanjahu nie opuścił Warszawy po konferencji bliskowschodniej. Jak informuje Lotnisko Chopina, doszło do uszkodzenia goleni i poszycia samolotu.
Zobacz wideo

Rządowy samolot z Benjaminem Netanjahu na pokładzie odlecieć miał o godzinie 1.15. Doszło jednak do zdarzenia, które uniemożliwiło premierowi Izraela opuszczenie Warszawy. O sprawie informuje Lotnisko Chopina. "Nad ranem, około godziny 1.15, podczas wypychania rządowego samolotu z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu na pokładzie doszło do zdarzenia, w trakcie którego uszkodzeniu uległa przednia goleń oraz poszycie samolotu" - czytamy w komunikacie.

Jak dodaje lotnisko, żaden z pasażerów ani pracowników nie ucierpiał. Wszyscy pasażerowie bezpiecznie opuścili pokład, a rejs został odwołany. Wyjaśnieniem zdarzenia zajmuje się  Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych

Jak podaje "Times of Israel" o godz. 9.30 Netanjahu powinien wylecieć ze stolicy zastępczym samolotem. Premier korzysta z lotów linii El-Al Israel Airlines, nie posiada własnego samolotu. 

Więcej o:
Komentarze (113)
Benjamin Netanjahu nie odleciał z Warszawy. Lotnisko Chopina: Doszło do uszkodzenia samolotu
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 35 razy 19

  Nad ranem, około godziny 1.15, podczas wypychania rządowego samolotu z premierem Izraela "Benjaminem Netanjahu na pokładzie doszło do zdarzenia, w trakcie którego uszkodzeniu uległa przednia goleń oraz poszycie samolotu"
  -----
  DOBRA, DOSKONAŁA ZMIANA!
  Nie ma końca kompromitacji, wstydu, hańby, na KAŻDEJ PŁASZCZYZNIE; NA WSZYSTKICH SPOTKANIACH, SZCZYTACH, etc...etc...

 • japka_putina

  Oceniono 15 razy 15

  Kolizja z rządową limuzyną z byłym kucharzem za kierownicą?

 • nessuno

  Oceniono 22 razy 14

  Taka, jedna z wielu sytuacji zaobserwowanych wczoraj w godz. 18-19.
  Ul.Miodowa w kierunku Senatorskiej stoi sznur samochodów. Od strony Pl. Krasińskich słychać wycie policyjnych syren i po dłuższej chwili do Pl. Zamkowego żwawo pomykają 3 radiowozy kulsonów niemiłosiernie wyjace, a pomiędzy nimi dwie PUSTE limuzyny.
  Ul. Marszałkowska przy skrzyżowaniu z Królewską. Pusto wokół bo przy "patelni" tradycyjnie wstrzymany ruch a i królewską też czasem jakaś kolumna z szychami pruje na sygnałach. Chwila spokoju i nagle Marszałkowską pędzi (oczywiście z jazgotem) cywilny samochód, który przed Królewską się zatrzymuje i wysiada z niego umundurowany kulson. Na moje pytanie, co uzasadnia w tym momencie jazdę na sygnałach i dodatkowy hałas, kulson zrobił jedynie głupią minę.
  W większości zaobserwowanych przypadków widać było wyraźnie, że chłopaki onanizowali się jazdą z fajerwerkami w zbędnych sytuacjach.
  Generalnie za ten posrany i zupełnie nam zbędny " szczyt" jego organizatorom i służbom wykonującym durne polecenia należy się dwója z minusem.
  No. ale adrianek będzie sobie mógł w CV wpisać wiekopomne osiągnięcie.
  Amatorszczyzna i obciach na całej linii, tylko żal zwykłych ludzi umęczonych tym burdelem, za nasze pieniądze.

 • dawno.urodzony

  Oceniono 22 razy 14

  lotniska, stadniny, szkoły... widać dobrą zmianę...

 • single_malt

  Oceniono 15 razy 13

  na pokładzie doszło do zdarzenia, w trakcie którego uszkodzeniu uległa przednia goleń oraz poszycie samolotu

  mysle ze w tlumaczeniu na normalny ludzki jezyk powinno to byc tak:
  podczas manewru wypychania ciagnik lotniskowy uszkodzil przednie podwozie i klape gondoli.
  (w trakcie wypychania po za ciagnikime nie moze byc innych pojazdow w poblizu, a z pokladu zaparkowanego samolotu trudno uszkodzic poszycie chyba ze nawalony pilot sam pojedzie nie tam gdzie nalezy)

 • elbertson

  Oceniono 21 razy 11

  W Izraelu już sobie po swojemu wytłumaczą tą awarie, Natanjahu potrzebuje tego jak tonący powietrza, wybory a gostek umoczony po uszy, próbuje wypłynąć na Polakach i antysemityzmie

 • prrr_mamlas

  Oceniono 25 razy 11

  Tak mu sie robienie loda przez Polaków spodobało, że chce jeszcze tu pobyć...

 • dziadekjam

  Oceniono 9 razy 7

  Czyżby jakaś limuzyna SOP w samolot przyku.rwiła?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX