Sanok: mężczyzna próbował się podpalić na stacji benzynowej. Obezwładnili go świadkowie

W sobotę wieczorem na stacji paliw w Sanoku mężczyzna wjechał samochodem w dystrybutor paliwa. Groził, że się podpali. Został obezwładniony przez świadków zdarzenia. Policja bada jego krew na obecność środków psychoaktywnych.

Jak informuje portal korsosanockie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 22.45 w sobotę na stacji benzynowej Orlen przy ul. Krakowskiej w Sanoku. Mężczyzna kierujący samochodem Mercedes Vito wjechał w dystrybutor, a następnie wszedł do budynku stacji, wykrzykując bliżej nieokreślone słowa do obecnych tam pracowników i klientów. Potem wyszedł na zewnątrz i używając węża z innego dystrybutora, oblał swój samochód paliwem. W końcu wyciągnął kartkę papieru, podpalił ją i zaczął zbliżać się do pojazdu.

W tym czasie z budynku stacji wybiegł jej pracownik i ugasił ogień, który zdążył się pojawić. Jednocześnie świadkowie zdarzenia obezwładnili mężczyznę. Gdy pojawiła się policja, przekazali go funkcjonariuszom.

- Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci w tym momencie ustalają dokładne okoliczności i przyczyny, dla których mężczyzna w taki sposób się zachował - powiedziała w rozmowie z Gazeta.pl podkom. Ewelina Wrona z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Wstępne ustalenia wskazują na to, że zatrzymany był trzeźwy. - Została mu pobrana krew do badań, które ustalą, czy był pod wpływem substancji psychoaktywnych - dodała podkom. Ewelina Wrona.

Więcej o:
Komentarze (78)
Sanok: mężczyzna próbował się podpalić na stacji benzynowej. Obezwładnili go świadkowie
Zaloguj się
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 42 razy 12

  Serce Podkarpacia, facet po prostu strasznie się do swojego "srebrnego" wodzunia z Żoliborza rozczarował i nerwy mu puściły, bo zdał sobie sprawę że od trzech lat to co ogląda w Tvpis to nie jest prawda!!!

 • yosemitesam

  Oceniono 15 razy 9

  "wjechał w dystrybutor, a następnie wszedł do budynku stacji, wykrzykując bliżej nieokreślone słowa do obecnych tam pracowników i klientów."

  Jakie tam 'nieokreślone'. Jarkacz akbar!

 • zerozer52

  Oceniono 29 razy 7

  Suweren zaczyn a się wku...ać.

 • bosman64

  Oceniono 16 razy 6

  Podkarpacki zwolennik PIS po trzech latach się rozczarował prezesem developerem.

 • ochujek

  Oceniono 3 razy 3

  Pewnie Belzebub z Torunia wzgardził jego samochodem i gość ma deprechę. Ten region to ostoja PiS. Na umysły pada tamtejszym tubylcom.

 • yosemitesam

  Oceniono 7 razy 3

  Takie rzeczy w naszej dumnej Bawarii?! Nie może to być...

 • pituszek55

  Oceniono 19 razy 3

  Nie chce dobrobytu w pisiorskiej Polsce?

 • andrzejkot79

  Oceniono 6 razy 2

  Nawet do tych z PIS dociera na kogo zagłosowali w ostatnich wyborach. I malowanie trawy w Dzienniku Telewizyjnym tego nie zmieni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX