Mięso wypadło na jezdnię w Łodzi. Samochód dostawczy nie miał ważnych badań technicznych

Policjanci patrolujący osiedle Retkinia w Łodzi otrzymali nietypowe zgłoszenie. Odcinek ulicy Maratońskiej został zablokowany przez pojemnik z mięsem, który wypadł z samochodu dostawczego.

Do wypadku doszło o godzinie 07:20 na ulicy Maratońskiej w Łodzi. Z relacji świadków wynika, że z samochodu dostawczego wypadł pojemnik, a z niego na jezdnię – mięso.

Kierowca auta dostawczego został zawiadomiony przez innych kierowców i zawrócił na miejsce wypadku. Policjanci po rozmowie z właścicielem auta ustalili, że przyczyną zdarzenia był nieodpowiednio zabezpieczony pojemnik, który wyłamał drzwi samochodowej chłodni.

Ładunek, który wypadł na jezdnię nie spowodował kolizji z innymi samochodami. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 100 złotych za nieodpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru. Dodatkowa kontrola wykazała, że pojazd nie miał aktualnych badań technicznych. W związku z tym zatrzymano dowód rejestracyjny 38-letniego mężczyzny. Na miejsce wypadku wysłane zostały służby, które usunęły mięso z jezdni.

Więcej o: