Wybuch hulajnogi elektrycznej w Poznaniu. Eksplozja była tak silna, że z okien wyleciały szyby

W Poznaniu wybuchła elektryczna hulajnoga. Według rozmówcy "Radia Poznań" siła eksplozji była tak duża, że z "z okien wyleciały szyby".
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło w środę w nocy przy ul. Gorczyczewskiego w Poznaniu. Jak powiedział Radiu Poznań świadek zdarzenia, "siła eksplozji była tak duża, że z okien wyleciały szyby".

Z informacji, którą dziennikarz rozgłośni uzyskał do straży pożarnej wynika, że wybuchła hulajnoga elektryczna. Jednoślad był ładowany w pomieszczeniu serwisowym, znajdującym się w jednym z bloków. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. 

Więcej o:
Komentarze (134)
Wybuch hulajnogi elektrycznej w Poznaniu. Eksplozja była tak silna, że z okien wyleciały szyby
Zaloguj się
 • maaac

  Oceniono 102 razy 76

  W związku z tym wybuchem pan Mateusz Morawiecki w trosce o bezpieczeństwo obywateli nakazał przegląd wszystkich hulajnóg - również tych z napędem nożnym. Każda hulajnoga wprowadzana na polski rynek będzie musiała posiadać trzy certyfikaty bezpieczeństwa, jedno błogosławieństwo oraz do wyboru świadectwo koszerności lub halaal.

 • pan.szklanka

  Oceniono 61 razy 51

  Tego to nawet komisja smoleńskia nie przewidziała. A przecież są nawet zdjęcia Donalda Tuska na hulajnodze.

 • miloszmilyy

  Oceniono 32 razy 22

  Uważajcie bo sąsiadowi eksplodował e-papieros to cała stodoła wyleciała w powietrze. Palenie zabija.

 • pandorski

  Oceniono 23 razy 15

  Hulajnogi miejskie to fajna inicjatywa, ale buractwo nie szanuje dobra wspólnego (choć prywatnego). Zaczęli niszczyć sprzęt i pewnie niedługo hulajnogi znikną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX