Kolizja samochodu Służby Ochrony Państwa pod Warszawą. Dwoje dzieci przewiezione do szpitala

Pod Warszawą doszło do kolizji, w której uczestniczył samochód Służby Ochrony Państwa. SOP informuje, że w środku pojazdu nie było osoby ochranianej. Policja dodaje jednak, że do szpitala trafiła dwójka dzieci.
Zobacz wideo

W czwartek około godziny 14 w miejscowości Zakręt pod Warszawą doszło do kolizji kolumny rządowej z samochodem osobowym. 

Zakręt. Kolizja SOP z samochodem osobowym

Do kolizji doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Zakręt, na Trakcie Brzeskim przy trasie lubelskiej. Jak informuje Komenda Stołeczna Policji w rozmowie z Gazeta.pl, zderzyło się BMW (samochód kolumny rządowej) oraz samochód osobowy - toyota. W aucie znajdowała się czteroosobowa rodzina - rodzice i dwoje dzieci

Pogotowie zabrało dwójkę dzieci z toyoty na badania. Około godziny 17 go jednak opuściły, ponieważ nie odniosły żadnych obrażeń

- informuje oficer prasowa KSP. 

Rzecznik SOP poinformował w rozmowie z TVN24, że w samochodzie kolumny rządowej, który uczestniczył w kolizji, nie było osoby ochranianej. Nie wiadomo, ile samochodów było w kolumnie. 

KSP dodaje, że po godzinie 17 czynności policji na miejscu zostały zakończone. - Funkcjonariusz SOP-u został ukarany mandatem w wysokości 300 złotych, który przyjął - mówi oficer prasowa. 

Więcej o: