Andrzej Duda sam robi zakupy w supermarkecie. Nagranie robi furorę na Ukrainie

To nagranie stało się hitem ukraińskiego, a następnie polskiego internetu. Obywatel Ukrainy mieszkający w Polsce nagrał komórką film, na którym widać, jak prezydent Andrzej Duda robi zakupy w hipermarkecie.

Wideo, na którym widać prezydenta Andrzeja Dudę stojącego przy kasie, zostało nagrane w okresie bożonarodzeniowym. Obywatel Ukrainy, który jest jego autorem, przesłał filmik bratu, a ten udostępnił go na Facebooku. Krótkie nagranie z prezydentem Andrzejem Dudą w roli głównej udostępniło już prawie 48 tysięcy osób. 

Andrzej Duda na zakupach to hit ukraińskiego internetu

Sprawę nagrania ze sklepu Auchan skomentował m.in. Jakub Szymczuk, osobisty fotograf Andrzeja Dudy. "47 tysięcy udostępnień, ukraiński facebook tuż przed świętami huczał, Polski Prezydent sam robi zakupy. W komentarzach pełen podziw, a pracujący w Polsce Ukrainiec (autor nagrania) zaskoczony" - napisał na Twitterze.

Z informacji podanych przez onet.pl wynika, że prezydent zrobił zakupy w jednym z krakowskich hipermarketów. Na nagraniu widać także idących za prezydentem ochroniarzy.

Więcej o: