W lesie pod Szczecinem znaleziono zwłoki. W znacznym stopniu rozkładu

W okolicy Warszewa pod Szczecinem spacerujący po lesie mężczyzna natrafił na makabryczne znalezisko - rozebrane zwłoki w zaawansowanym stopniu rozkładu. Policja próbuje ustalić, jak doszło do śmierci denata.
Zobacz wideo

O sprawie informuje portal wszczecinie.pl. Spacerujący po lesie mężczyzna zauważył stado kruków zbierające się w jednym miejscu, skierował się więc w tamtą stronę. Kiedy dotarł na miejsce, znalazł zwłoki w zaawansowanym stopniu rozkładu.

- Widać, że to mężczyzna. Był rozebrany, a w okolicach wykopany był rów. Widać było także coś w rodzaju paleniska lub szałasu, trudno powiedzieć - powiedział w rozmowie z lokalnym portalem mężczyzna. Dodał, że od razu wezwał policję, która niezwłocznie pojawiła się na miejscu.

Znalezienie zwłok w lesie między Szczecinem a Przęsocinem potwierdziła Katarzyna Leśnicka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Policach. - Mężczyzna był już w stanie rozkładu, zakwalifikowany jako NN, bo nie posiadał przy sobie dokumentów. Trwa ustalanie jego danych, trwają także czynności zabezpieczające ślady na miejscu zdarzenia - powiedziała.

Więcej o: