Kraków. Wysadzono bankomat na ul. Teligi. Utrudnienia w ruchu drogowym

W Krakowie na ulicy Teligi wysadzono bankomat. Świadkowie zdarzenia widzieli dwóch ubranych na czarno mężczyzn, oddalających się w pośpiechu z miejsca zdarzenia. Duże utrudnienia w ruchu drogowym.

Do wybuchu doszło około godziny 3:00 w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów-Prokocim na ulicy Teligi. Okolicznych mieszkańców obudził głośny huk. Okazało się, że był to dźwięk bankomatu, do którego włożono materiały wybuchowe. Świadkowie zdarzenia poinformowali policję, która już poszukuje sprawców.

Kraków. Wysadzony bankomat na ul. Teligi. Droga zamknięta do odwołania

Na miejscu wybuchu widziano dwóch ubranych na czarno mężczyzn, którzy uciekli z miejsca zdarzenia. Prawdopodobnie to oni skradli kasetkę z pieniędzmi. Nie wiadomo jeszcze, ile pieniędzy się w niej znajdowało. Policja zabezpiecza monitoring z okolicznych sklepów. 

Części zniszczonego bankomatu rozsypały się na pobliską drogę i torowisko tramwajowe. Ulica Teligi, niedaleko szpitala na Prokocimiu, została zablokowana. Linie tramwajowe 3, 9, 73 zostały skrócone do pętli Prokocim, zmieniono także trasy autobusów 133, 163, 183 oraz 173.

Więcej o: