Prognoza pogody na dziś - czwartek 31 stycznia. Dużo przejaśnień i temperatura na plusie

Prognoza pogody na dziś - czwartek 31 stycznia. Synoptycy przewidują, że dzisiejszy dzień będzie obfitował w liczne przejaśnienia, a pogoda będzie przyjemna.

Najgorsze warunki pogodowe będę dziś na wschodzie i na południu. Przy wschodniej granicy może spaść śnieg, z kolei na południu będzie wiał silny wiatr, który może stanowić niebezpieczeństwo.

Temperatura. W większości regionów wartości na plusie

Ostatni dzień stycznia zapowiada się słonecznie i dość ciepło. Poza nielicznymi wyjątkami temperatura w całym kraju nie spadnie poniżej zera. Najcieplej będzie dziś w Szczecinie - tam termometry wskażą 2 stopnie na plusie. Najniższe wartości odnotujemy z kolei na Podlasiu i na południu Małopolski - w Suwałkach i w Zakopanem będzie dziś -1 stopień Celsjusza.

Opady. Pierwszy dzień lutego będzie pogodny

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozują, że w przeważającej części kraju nie będzie dziś padać. Na niebie będą widoczne chmury, ale odnotujemy także wiele przejaśnień. Wyjątkiem będzie wschodnia część kraju - tam przelotnie może padać śnieg. Dla okolic Przemyśla prognozuje się także marznące opady deszczu, które mogą powodować gołoledź.

Ostrzeżenia meteorologiczne. Uwaga na silny wiatr

IMGW wydał ostrzeżenia meteorologiczne I stopnia dla trzech województw - śląskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego. Na południu Polski może wiać silny wiatr o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 70 km/h. Uważajmy na łamiące się gałęzie, które mogą stanowić niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia i mienia.

Więcej o:
Komentarze (12)
Prognoza pogody na dziś - czwartek 31 stycznia. Dużo przejaśnień i temperatura na plusie
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 4 razy 2

  Witam mile wczesnym porankiem...:)

 • chi-neng

  Oceniono 4 razy 2

  God morgon...:)

 • chi-neng

  Oceniono 4 razy 2

  www.youtube.com/watch?v=12_QzqP98is

 • yuuki1089

  Oceniono 1 raz 1

  Jejciu, zmieńcie tytuł, który się wyświetla na grupie, bo człowieka w błąd wprowadzanie - pogoda na dziś - czwartek 1 lutego... Aż musiałam sprawdzić czy do lekarza nie zaspalam o cały dzień... ;-)

 • anita_ani_tamten

  Oceniono 4 razy -2

  Na Światowym Festiwalu Młodzieży i Studentów w 1955 w Warszawie miejscowi komsomolcy i inni mlodzi komuniści polscy mówili do przyjezdnych z Zachodu - "Wy macie zegarki ale nasz czas i tak biegnie szybciej"
  Na Czerskiej to trwa nadal

 • marcinblonie

  Oceniono 2 razy -2

  buahahahahhahaaaaaa-ale dzbany.....

 • si.3

  Oceniono 2 razy -2

  Prawdomówność wyborczej - czwartek 1 lutego🤣

 • zalep

  Oceniono 4 razy -2

  Czerskie praktykanty mają dzisiaj 1 lutego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX