Tragiczna śmierć 30-latka ze Słupska. Mężczyzna zginął w pojemniku na używaną odzież

W Słupsku doszło do tragicznego wypadku. Ciało 30-letniego mężczyzny znaleziono w kontenerze na używaną odzież. Prokuratura podejrzewa, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.
Zobacz wideo

Do tragicznego zdarzenia w Słupsku doszło w zeszłym tygodniu. Początkowo prokuratura, która zajęła się sprawą, rozważała możliwość udziału osób trzecich. Ostatecznie wątek ten został jednak wykluczony. 

Słupsk. Mężczyzna umarł w kontenerze na odzież

W jednym z kontenerów na używaną odzież, w ubiegły wtorek, zauważono 30-letniego mężczyznę. Niestety, było już za późno na ratunek. 

Sprawą zajęła się policja i prokuratura ze Słupska. Jak podaje Radio Gdańsk, śledczy  ustalili, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Mężczyzna najprawdopodobniej próbował sprawdzić zawartość kontenera, ale poślizgnął się i zaklinował we włazie. Prokurator rejonowy w Słupsku Piotr Nierebiński mówi, że mężczyzna został uderzony i przyciśnięty ciężką klapą, która go zadusiła. Sekcja zwłok potwierdziła, że przyczyną zgonu było uduszenie.

Tragiczny wypadek - dodaje prokurator Nierebiński.

W tym tygodniu prokuratura ostatecznie wykluczyła rozważaną wcześniej ewentualność udziału osób trzecich. Sekcja zwłok ostatecznie przekreśliła ten scenariusz, więc śledztwo zostanie umorzone. 

Więcej o: