Niedziele handlowe - luty 2019. W które dni będziemy mogli zrobić zakupy? [KALENDARZ]

Kalendarz niedziel handlowych na luty 2019. Przypominamy, w które niedziele lutego będzie można zrobić zakupy, a w czasie których sklepy będą zamknięte.
Zobacz wideo

Od stycznia 2019 roku niedziele handlowe będą wypadać tylko raz w miesiącu. Dwa wyjątki od tej reguły stanowić będą kwiecień oraz grudzień, w czasie których liczba niedziel handlowych zostanie zwiększona z uwagi na obchodzone wtedy święta Wielkiej Nocy i Boże Narodzenie. Jak w takim razie wygląda kalendarz niedziel handlowych na luty 2019 roku?

Niedziele handlowe - luty 2019

W 2019 roku niedziele handlowe będą wypadać w ostatnią niedzielę każdego miesiąca. Oznacza to, że kalendarz niedziel handlowych na luty wygląda następująco.

 • 3 lutego - niedziela niehandlowa
 • 10 lutego - niedziela niehandlowa
 • 17 lutego - niedziela niehandlowa
 • 24 lutego - niedziela handlowa

Kolejna niedziela handlowa wypadnie dopiero pod koniec następnego miesiąca, czyli 31 marca.

Niedziele handlowe 2019 - kalendariumNiedziele handlowe 2019 - kalendarium Fot. Gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (7)
Niedziele handlowe - luty 2019. W które dni będziemy mogli zrobić zakupy? [KALENDARZ]
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 6 razy 4

  Dzień dobry ...:)

 • lob2

  Oceniono 1 raz 1

  Największa głupota jaką uczynił Rząd zakazując robienie zakupów z rodziną w supermarketach.To była wielka przyjemność dla rodziny i dzieci.Matka nie musi gotować ,robi zakupy z rodziną przy okazji zjedzą obiad w markecie,wypiją kawę z ciastkiem.Przecież wiele zawodów musi pracować w niedzielę i taka ekspedientka nie może? mogą ją zastąpić studenci albo może wziąć na drugi dzień wolne.Wszystko jak się chce to można zrobić,ale to jest czysta złośliwość rządu.Państwo też na tym straci miliony,bo będą mniejsze utargi i mniej będzie się podatku odprowadzało do państwa.Polak zawsze mądry po szkodzie.

 • xyz_xyz1

  Oceniono 1 raz -1

  Mam nadzieję iż niedługo wszystkie niedziele będą wolne bez wyjątków a zakaz obejmie innych zmuszonych w ten dziań do pracy czyli większość stacji paliw jak również większość gastronomii. A zaraz potem do niedziel dołącza również soboty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX