Akcja "Na pieska" w szczecińskim sex shopie. Dochód ze sprzedaży przekażą na pomoc zwierzętom

"Na pieska" to akcja szczecińskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i sklepu z gadżetami erotycznymi. Część dochodów ze sprzedaży specjalnych zestawów zabawek sex shop przeznaczy na karmę dla zwierząt.
Zobacz wideo

Akcja "Na pieska" - tak brzmi hasło nowej akcji Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami ze Szczecina, zorganizowanej we współpracy ze sklepem sprzedającym gadżety erotyczne. Pod pozornie kontrowersyjną nazwą kryje się szczytny cel. 

Na stronie internetowej sex shopu pojawiły się trzy zestawy dla par - "pierwsza miłość", "wybuch namiętności" i "gorąca noc". Część dochodu ze sprzedaży zestawów, dokładnie 10 złotych od sztuki, sklep PibuShop przekaże na podopiecznych TOZ. Ze środków zakupiona zostanie karma dla psów i kotów. 

Opis akcji na stronie sexshopuOpis akcji na stronie sexshopu pibushop.pl

Karolina Winter-Zielińska z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami mówi w rozmowie z portalem wszczecinie.pl, że pomysł jest dość odważny, ale najważniejsza jest pomoc zwierzętom. Dodaje, że strona nie epatuje rozbuchaną erotyką, a znajdujące się na niej  opisy są subtelne, więc nie powinny nikogo urazić. Liczy na to, że taki lekko kontrowersyjny sposób zwróci uwagę ludzi i pomoże zebrać pieniądze na podopiecznych TOZ.

Więcej o: