Napadł na sklep w centrum Szczecina. Policja publikuje portret pamięciowy poszukiwanego sprawcy

Policja poszukuje mężczyzny, który pod koniec grudnia 2018 roku okradł sklep w centrum Szczecina. W ujęciu sprawcy ma pomóc portret pamięciowy, który pojawił się razem z informacją o postępowaniu w sprawie rozboju.
Zobacz wideo

28 grudnia w godzinach południowych nieznany sprawca dopuścił się kradzieży rozbójniczej w sklepie odzieżowym w samym centrum Szczecina.

Policja szuka mężczyzny, który napadł na sklep w centrum Szczecina

Złodziej wybrał sklep marki Deni Cler, który znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 27 - podaje "Gazeta Wyborcza". Mężczyzna sterroryzował ekspedientkę, ukradł towar, po czym uciekł z czapką naciągniętą na oczy. 

Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie i opublikowała portret pamięciowy sprawcy rozboju:

Portret pamięciowy sprawcy kradzieży w sklepie odzieżowym w SzczeciniePortret pamięciowy sprawcy kradzieży w sklepie odzieżowym w Szczecinie fot. szczecin.policja.gov.pl/

Każdy, kto znajdował się w tej okolicy w tamtym czasie, widział podejrzanego, wie, gdzie może przebywać lub posiada jakiekolwiek informacje na temat sprawcy, proszony jest o kontakt z policją.

Funkcjonariusze czekają na wszelkie pomocne informacje pod numerem telefonu: (91) 82 12 332/330 oraz adres e-mail: rafal.guzik@sc.policja.gov.pl, lub osobiście w budynku Komisariatu Policji Szczecin Śródmieście, przy ul. Kaszubskiej 35, pokój nr 245 lub 254.

Więcej o: