Komentarze (347)
Jerzy Owsiak na konferencji prasowej WOŚP: Przyglądam się, czy jest z nami TVP Info
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mer1lin

  Oceniono 8 razy 8

  Moskwa nowego Puszkina wyprodukowała. To "slade1972"

 • kompressor

  Oceniono 13 razy 7

  Zobaczcie, Orkiestra i podobne imprezy odbywaja sie od lat. Do tej pory było spokojnie mimo ze nie kazdemu ten pomysl sie podobał. Do tego poziom zabezpieczen tego typu imprez kiedys był znacznie gorszy....
  Jednak kiedys nie było takiego podziału w narodzie i takiego przyzwolenia a wrecz budowania agresji w spoleczenstwie.
  Najpierw poparcie dla kiboli a potem roznego rodzaju bojowek pseudo-narodowych lub nacjonalistycznych. To nie sa ludzie miłujacy pokoj... a pozwala im sie na coraz wiecej (jak dziennikarz upublicznił takich idiotow miłujacych Hitlera to słuzby przede wszystkim wzieły sie za dziennikarza...)
  Idac za przykladem haseł o "lepszym i gorszym sorcie Polakow", oni tez uwazaja ze tylko ci co ich popieraja sa godni szacunku, reszta sie nie liczy.
  A stad juz niedaleka droga do przemocy, na zasadzie my dobrzy (patrioci) oni źli (zdrajcy) a wiadomo co nalezy robic ze zdrajcami....

 • sloniafa

  Oceniono 14 razy 6

  Nie rozumiem ataków przeciwko Jurkowi - jako osobie. Ja osobiście - nie znam człowieka, więc nie potrafię powiedzieć - " lubię - nie lubię, fajny - nie fajny ". I to w ogóle nie ma żadnego znaczenia. Ten kolo rozkręcił taką akcję - i dla mnie ważne jest właśnie, i tylko to. Wielką akcję pomagania tym najsłabszym, pokazania, że zjednoczenie przeróżnych ludzi, o różnych poglądach może być tą, jakże potrzebną wartością. Zrobił coś, o czym nie da się " zapomnieć " - wzbudził pozytywną wibrację w milionach ludzkich serc :-) I dlatego Jurku, nie masz już wyjścia, musisz być z nami ;-))

 • juraski75

  Oceniono 22 razy 6

  JUREK jak zobaczysz tych .............................. z tvp każ ich natychmiast usunąć z pola widzenia
  dość już napsuli krwi Polakom i rękami i nogami bo nie będziemy wymieniać nazwisk tych ............................. co się podlizywali kochanemu prezesuniowi z partii PIS-du ....

 • kolesio2

  Oceniono 17 razy 5

  Za zabójstwo prezydenta Gdańska bez wątpienia pośrednio odpowiada kampania nienawiści w TVPis kierowana od lat przeciw Owsiakowi, WOŚP, PO, Tuskowi i właśnie Adamowiczowi. To ta propaganda wspierana przez "katolicki głos w naszym domu", pobłażliwość prokuratury w stosunku do autorów rasistowskich i faszystowskich wybryków, brednie i kłamstwa komisji Macierewicza oraz demontaż państwa prawa budują poparcie wszelkiej maści ekstermistów dla PiSu oraz wskazują im kogo mają atakować.

 • lord_of_the_ducks

  Oceniono 13 razy 5

  Tak to już jest, że przy zmianie władzy niektórzy tracą pamięć jak Danka Holecka. Jan Pospieszalski też zapomniał jak grał w WOŚP swojego przyjaciela Jurka Owsiaka.

  Kasa i wazelina bywają amnezjotwórcze.

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 39 razy 5

  Przypomnę: Psychol i hejter @Matka_Kurka pisał w dniu morderstwa: 1. Owsiak zrobi na trumnie ideologiczny i osobisty biznes. 2. Owsiak robi cyrk i wróci na fotel prezesa @fundacjawosp.

  PROROK?

 • stas_3151

  Oceniono 6 razy 4

  Proste! WOŚP jest zamachem na monopol Caritasu i KK do dojenia suwerena. Kasa KK ucieka to robią wszystko i wszystkimi sposobami aby WOŚP zochydzić.
  Statystyka: WOŚP zbiera 100+ milionów rocznie i 90% wraca do społeczeństwa (szpitale itp.) 10% to koszty.
  Caritas zbiera 270 milionów rocznie i do społeczeństwa wraca 15-20% a reszta idzie na 'zbożne cele' ?!? czyli kieszeń KK. Kapujecie o co chodzi?

 • infiety

  Oceniono 6 razy 4

  Nazywajmy rzeczy po imieniu, Wielka Orkiestra przeszkadza PiSowi, gdyż przeszkadza kościołowi, a że PiS wchodzi hierarchom w tyłki, to mamy co mamy. Orkiestra to konkurencja dla kościoła i tyle w temacie. Kilku księży tego nie odmieni.

 • czechy11

  Oceniono 8 razy 4

  Kasa okazała się ważniejsza dla Danuty Holecuej niż przyzwoitość. Zatem Panie Jurku nie rozczulający się zbytnio nad ta Paną. okazało die ze kręgosłup ma wyjątkowo giętki

 • 2jimmy13

  Oceniono 16 razy 4

  Zrezygnował źle.
  Wrócił źle.
  Może wyznawcy dobrej zmiany określili by śię o co im chodzi.

 • heko77

  Oceniono 10 razy 4

  Wszędzie gdzie trzeba bluznąć jadem jest slade 1972 i spółka,czy moderatorzy nie mogą kasować takich postów.Przynajmniej utrudnią życie trollom

 • elenem

  Oceniono 3 razy 3

  Brawo Jurek ! Tak trzymajcie. :)

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 17 razy 3

  KLERENBACH, CHOJECKA, KACZA TVP CZEKAMY : LUCHNIECIE POMYJAMI, CZY ZAMILCZYCIE HONOROWO?

 • jerz1444

  Oceniono 13 razy 3

  Panie Jurku. Pani Holecka, pan Klarenbach, pan Rachoń robią to tylko dla pieniędzy. "Za pieniądze ksiądz się modli, a dziewczę się podli" A im się wydaje, że ludzie o tym zapomną i nie będzie sprawy. Przecież są profesjonalistami.

 • mmichal

  Oceniono 13 razy 3

  jak to możliwe że moderatorzy gazety nie wycinają takich ścieków (oraz reklam naciągaczy)? Nie stać Was na to czy boicie się posądzenia o cenzurę? A jeśli boicie się posądzenia przez cenzurę, to z której strony? Pokażcie że macie jeszcze krztynę honoru i zacznijcie dbać w końcu o swoją gazetę, bo takiego ścieku jak tutaj to dawno nie widziałem. Czy wam specjalnie na tym zależy? To według was jest pluralizm?
  Myślałem że jesteście poważniejsi...

 • wa3a

  Oceniono 6 razy 2

  zawsze myślałem, że to władze miast organizują spotkania tudzież koncerty z okazji WOŚP, a tu z niektórych komentarzy wynika że specjalnie dla Gdańska to Jurek osobiście wynajął słabą ochronę na koncert, ludzie, co z Wami ?

 • mario999

  Oceniono 10 razy 2

  STOP PROPAGANDZIE W TVP ZA NASZE PIENIĄDZE - CZAS NAJWYŻSZY PRZESTAĆ PŁACIĆ ABONAMENT

 • pawstem

  Oceniono 8 razy 2

  Owsiak to po ptostu zwykły człowiek, którym też targają emocje. Musimy jemu pomóc. Działalność w Orkiestrze to z pewnością ciężka praca. H

 • tematdnia

  Oceniono 6 razy 2

  Moje skromne żródła informacji mówią mi, że na taką imprezę zorganizowaną na terenie miast , w dodatku okupującą drogę publiczną, zgodę wydały władze miasta. Ta zgoda powinna być zatwierdzona przez Policję. Zamknięcie ulicy i wyłączenie jej z ruchu drogowego jest związane z kosztami i opłatami dla organizatora. Aby takie zezwolenie dostać, taka impreza musi być ubezpieczona (gdyby ktoś złamał nogę, zemdlał, został pobity, przewróciło się drzewo, albo reflektor uderzył artystę albo prezydenta miasta. Kto ubezpieczał? Kto zapłaci? Jaka firma ubezpieczeniowa i czy wogóle te podstawowe wymogi zostały spełnione?

 • czechy11

  Oceniono 8 razy 2

  TVP stała się partyjna przybudówka wywołująca uczycie obrzydzenia.

 • jozbieszczad

  Oceniono 22 razy 2

  Już widzę oczyma wyobraźni jak biedne plastusie zakute w kajdany wysyłane są na Sybir :(

 • boshary

  Oceniono 14 razy 2

  Panie Jurku nie warto poświęcić nawet chwili brukowej tvp i jej czytaczom bo oni dostają komunikaty do ODCZYTANIA a steruje tym specjalista od dziadka w Wermachtu i ten co leśniczówki kupuje za przysłowiowe grosze.

 • r1234_76

  Oceniono 20 razy 2

  Jurek Owsiak zaczyna walczyć z programem satyrycznym.
  Jurek, to nie program informacyjny. To satyra, nawet obrzydliwa ma prawo bytu.

  Potem ci, którzy uważają, że Ucho prezesa jest jeszcze bardziej obrzydliwe, skasują ten serial.
  I wkrótce dzięki walce z "mową nienawiści" nie będzie już niczego.

 • soldadura104

  Oceniono 1 raz 1

  Inne telewizję zarobią a TVP info zrobi swoją akcję.

 • ramzes-ra

  Oceniono 5 razy 1

  Te pomyje wylewane publicznie na Owsiaka i pośrednio na WOŚP świadczą o tym że ta Akcja i człowiek za nią stojący i odpowiedzialny komuś wyraźnie przeszkadza. Dla tych ludzi nieważne jest tysiące istnień ludzkich uratowanych za zebrane pieniądze , ale trzeba ubłocić, zminimalizować to co przez 25 lat robiono. Wstyd i hańba oraz kontynuowanie zakłamania i bezsensownej głupoty która mogła być tragedią w Gdańsku.

 • anicram

  Oceniono 3 razy 1

  Myślę, że dzięki "tvp szczujnia" zebraliśmy więcej na WOŚP. Sam będąc w nerwach wpłaciłem więcej niż pierwotnie zamierzałem. Chwalmy Kurskiego przed Jarosławem i całym tym towarzystwem !!! he, he, he !

 • ml2403

  Oceniono 5 razy 1

  Jak czytam te opowieści pisowskich trolli że za PO było tak samo to śmiech zbiera. To typowe zachowania znane z czasów PRL. Jak my mówimy to jest to słuszna obywatelska krytyka ale jak ktoś coś powie przeciwko nam to jakby strzelił z armaty. Z takimi nie da się dyskutować bo jak im powiesz że niszczą demokrację to ci odpowiadają że szerzysz mowę nienawiści. Za PO Pospieszalski pluł jadem co czwartek i było ok a teraz pokażcie jeden program strony wam przeciwnej i wtedy dyskutujcie

 • niezalany

  Oceniono 5 razy 1

  jurek, nie warto nawet wspominać i zajmować się "tvpis info" i nawiązywać do starych czasów - tamtej tvp już nie ma!
  ... a wspomniani ludzie po prostu zdziczeli, ot co.

 • antyqrdupel

  Oceniono 9 razy 1

  a kto normalny ogląda TVPropaganda pytam ?? ja to u siebie wywaliłem z listy programów i mam święty spokój ))

 • choir

  Oceniono 11 razy 1

  slade1972 współczuję ci tej nienawiści i jadu, które w tobie mieszkają. Z takim nastawieniem długo nie pożyjesz. Trzustka, wątroba i serce ci szybko wysiądą.

 • claudiusz

  Oceniono 5 razy 1

  Jerzy Owsiak to perla na polskim krajobrazie pelnym nienawisci,glupoty,zacietrzewienia,pogardy .....takich jak on Posce brakuje i tylko tacy moga zmienic Polske na lepszy kraj..

 • soldadura104

  Oceniono 3 razy 1

  Moze by trzeba coś podarować dla szpitala wienziennego.

 • slade1972

  0

  Przyszedł prikaz od Pjutina!
  Orkiestra znów grać zaczyna!

 • marrob

  Oceniono 2 razy 0

  Ale sie zleciało pisowskich trolli :))) Widać Szefernaker dzis dobrze płaci za aktywność :))

 • marrob

  Oceniono 2 razy 0

  Czytałem że ekipa TVPiS nie przyznała się kiedy J.Owsiak pytał która to z ekip wsród obecnych na konferencji. Czy moze być lepsze potwierdzenie że to co robi TVPiS to draństwo?!

 • tornemorgren

  Oceniono 8 razy 0

  Kiedy mówiłem, że jej nie opuszczę aż do śmierci, to byłem przekonany, że nic nie zmieni mojej decyzji.
  Brawo, wiarygodność na poziomie przedszkola. I ten frendzel twierdzi, że na Woodstock młodzież wychowuje. Czego się można nauczyć, widząc taką postawę?

 • corvelinho

  Oceniono 10 razy 0

  Pytanko do trolli:
  Co robicie na forach tak znienawidzonej GW? Taki masochizm czy ciężka robota na umowę śmieciową?

 • pawel.ccc

  Oceniono 14 razy 0

  "Czy jest z nami TVP Info" ??? Czyżby Owsiakowi narcyzm tak zmacił rozum, ze zapomniał już, ze w Polsce jeszcze istnieje wolność mediów i nie ma obowiązku wysyłania dziennikarzy na wszystkie autopromocje pana O. ? Dla ułatwienia przypomnę panu Owsiakowi, że nie było też CNN, BBC, Telewizji Jerozolima, ARD, ZDF, Radia Erewań i paru innych.

 • dryl1

  Oceniono 10 razy 0

  Powinien się zająć zabezpieczeniem swoich imprez a nie oglądać się za tv. Nic Go śmierć Pawła Adamowicza nie nauczyła. Trochę naodczyniał teatrum, odchodzę, nie odchodzę, nie chcem ale muszem, żeby zainteresowanie nim utrzymać na odpowiednim poziomie.

 • realistas

  Oceniono 6 razy 0

  Teraz będą mieli problem jak to zmontować.

 • hoczyk

  Oceniono 6 razy 0

  To 48 czy 92 bańki bo ktoś podaje nieprawdziwe info

 • batoh

  Oceniono 8 razy 0

  Panie Owsiak niech Pan dalej działa,spokojnie,bez polityki,niech to będzie działanie bez żadnych innych akcentów takie normalne dobroczynne dla potrzeb społecznych ,dla dobra ludzi..Powodzenia.

 • tpdlagier

  Oceniono 20 razy 0

  Polacy nienawidzą Owsiaka bo jest przejrzysty, bo jego fundacja była dziesiątki razy kontrolowana i prześwietlana, bo nie nawiązał romansu z żadną opcją polityczną (to politycy próbują przytulać się do niego), jest niezależny. Nienawidzi go miernota, która nic nie zrobiła w życiu ani dla siebie ani tym bardziej dla kogoś innego. A że wrócił. Ma cochones to wrócił. Bo z tego co wiem, cała męska prawica polityczna ma jedno wspólne jajko. Tylko nie do końca wiadomo u kogo ono jest

 • niknejm

  Oceniono 20 razy 0

  Ale obrodziło trollami - obrzydliwcami opłacanymi przez PiS.
  Paskudztwo i moralne dno. Najmici za marny ochłap.
  Fuj.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX