Napadał na sklepy w Cieszynie, policja nadal nie wie, kim jest. "Kradł pieniądze, grożąc nożem"

Policjanci z Cieszyna poszukują mężczyzny, który trzykrotnie w ostatnich tygodniach napadł na tamtejsze sklepy. Na razie nieznana jest tożsamość napastnika, wiadomo natomiast, że ma ok. 40-50 lat i ponad 190 cm wzrostu.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie próbują rozwikłać sprawę napadów, do których w ostatnich tygodniach doszło na terenie miasta.

Nieznany sprawca kradł w sklepach pieniądze, grożąc pracownikom nożem. Do napadów doszło 12 i 18 grudnia, a także 10 stycznia.

Mężczyzna był ubrany w ciemną kurtkę z kapturem, spodnie jeansy, ciemne obuwie, szalik/chustę zasłaniającą twarz. Wiek z wyglądu 40-50 lat, średniej budowy ciała, wzrost ponad 190 cm

- informują policjanci.

Cieszyńska policja opublikowała zdjęcia mężczyzny, pochodzące z kamer monitoringu.

Osoby, które mogłyby pomóc w identyfikacji sprawcy, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr. tel. 33 8 516 200, 33 8 516 280 lub numerem alarmowym 112.

Można również napisać e-maila na adres: dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl.

#JedenDzienDluzej#JedenDzienDluzej Patryk Domozych/Gazeta.pl

W niedzielę 20 stycznia dokończymy na Gazeta.pl brutalnie przerwany 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja #JedenDzieńDłużej będzie trwała przez cały dzień. Opiszemy jak wiele dobra Polacy w sobie mają i poprosimy Was o wpłaty na WOŚP. Więcej i link do wpłat na rzecz Orkiestry znajdziecie tutaj >>>>

Zachęcamy też do licytowania podarunków przekazanych nam specjalnie na tę akcję. Płaskorzeźby Gdańska od Danuty Hübner, którą dostała od zmarłego Pawła Adamowicza, pamiątkowej tajlandzkiej misy od Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, książki z podpisem Władysława Bartoszewskiego od dziennikarki Gazeta.pl oraz ministerialnego pióra od Jarosława Gowina.

Bądźmy dobrzy, bądźmy szczodrzy!

Więcej o: