27. Finał WOŚP. Gazeta.pl zebrała z Wami ponad 100 tys. zł. Akcja trwa nadal!

Podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebraliśmy z naszymi czytelnikami 100 tys. zł. Zbiórki jeszcze nie kończymy, nadal możecie z nami wesprzeć WOŚP.

Wiele wskazuje na to, że 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie rekordowy. Tak zwana deklarowana kwota przekroczyła 92,1 mln zł, to o 10 mln więcej niż rok temu o tej porze. To wstępne wyliczenia, jest szansa, że ostatecznie będzie ich znacznie więcej i być może pobity zostanie ubiegłoroczny końcowy rekord - 126 mln zł. Od początku działania Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała już - wliczając ten rok - ponad miliard złotych.

27. Finał WOŚP. Zbiórkę można jeszcze wspierać

Gazeta.pl wspiera 27. Finał WOŚP - dzięki Wam udało się nam zebrać już ponad 100 tys. zł. Wciąż można z nami pomagać. Wystarczy wejść na stronę siepomaga.pl i wesprzeć zbiórkę dowolną kwotą, dokonując internetowego przelewu lub potwierdzając płatność za pomocą karty płatniczej lub BLIKa. Zachęcamy do wspólnego zapełniania wirtualnej skarbonki!

WOŚPWOŚP Gazeta.pl

Jeśli chcesz wesprzeć WOŚP z Gazeta.pl, KLIKNIJ TUTAJ. Zbieramy na zakup sprzętu dla szpitali dziecięcych

WOŚP 2019. Jaki sprzęt zostanie zakupiony po 27. Finale WOŚP?

Na jaki sprzęt medyczny WOŚP zbiera w tym roku? Podczas 27. Finału WOŚP skupia się na wsparciu dla zakładów diagnostyki specjalistycznej – zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej. Z zebranych podczas Finału pieniędzy zostaną zakupione m.in.: rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG, wysokiej klasy ultrasonografy, echokardiografy oraz sprzęt endoskopowy z torem wizyjnym dla gastroenterologii. To, jak dużo sprzętu medycznego uda się kupić, zależy od dobroczynności Polaków i tego, jaki będzie finalny wynik tegorocznej zbiórki publicznej.

Więcej o:
Komentarze (9)
27. Finał WOŚP. Gazeta.pl zebrała z Wami 100 tys. zł. Akcja trwa nadal!
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 11 razy 9

  Szkoda tylko, że nawet taka okoliczność jak WOŚP musi się od wczoraj kojarzyć z atakami szaleńców i degeneratów.
  Popieprzone czasy.

 • FILIP

  Oceniono 7 razy 5

  Wpłat można dokonywać na wirtualne skarbonki WOŚP na Allegro. Polecam.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 1 raz 1

  MAM OGROMNĄ NADZIEJĘ, ŻE SPOŁECZEŃSTWO POLSKIE POTRAFI ODSIAĆ PLEWY OD ZIARNA I "TWÓRCÓW DOBREJ ZMIANY" WRAZ ICH KIBOLSKO- FASZYSTOWSKIMI ZŁOGAMI ODEŚLE RAZ NA ZAWSZE W POLITYCZNY NIEBYT! CZEŚĆ PAMIĘCI PANA PAWŁA ADAMOWICZA [i]

 • dziadekjam

  Oceniono 8 razy -2

  "27. Finał WOŚP. Gazeta.pl zebrała z Wami ponad 100 tys. zł. Akcja trwa nadal!"
  ======================================================
  "Gazeta.pl zebrała z Wami..."? A ile konkrertnie dała gazeta.pl? :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX