Komentarze (100)
Paweł Adamowicz ugodzony nożem. Jego asystent również trafił do szpitala. "Jego stan jest stabilny"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • gesipipek65

  Oceniono 3 razy 3

  Zapomnieliście już kto wzywał parę lat temu do ,,dorzynania watahy " ? Nie kto inny jak ulubieniec PO nijaki Radzio Sikorski. I mniej więcej wtedy rozpoczął się w Polsce ten trwający do dziś festiwal nienawiści. I to niezależnie od opcji politycznej. Nikt nie jest bez winy.

 • semigetuza

  Oceniono 3 razy 3

  Szanowna Redakcjo.
  Gazeta.pl zamiescila apel
  Podsycanie nienawiści przynosi tragiczne skutki. Czas by podjąc kroki.

  I na wszelki wypadek zablokowaliście możliwość komentowania tego -apelu.
  Tak samo jak zablokowaliście możliwość komentowania pod wszystkim wiadomościami o śmierci Pana Adamowicza. pragnęliście uniknąć obrzydliwych komentarzy zapewne, ale...
  Tego rodzaju praktyka jedynie osmiesza Wasze apele pokazując jakimi w gruncie rzeczy małymi tchórzykami jesteście Od tego apelu wieje hipokryzją na kilometr.

  Podjąc kroki... jakie kroki pytam się i kto niby ma podjąc, skoro mająca tak duże wpływy medialne Gazeta Wyborcza i jej wirtualna kopia Gazeta.pl tchórzliwie blokuje możliwość komentowania. Formalne zatykanie ust - tylko to przyszlo do glowy Waszemu kierownictwu? Jakos marnie widzę te kroki, Szanowna Redakcjo Gazeta.pl
  Cos na kształt malowania kredkami po asfalcie w odpowiedzi na zamachy terrorystyczne i te smutne w swej bezradnosci misie składane na miejscu śmierci niewinnych ludzi. Wpisujecie się w ten żalosny nurt bezradnosci i pustosłowia Szanowni Redaktorzy i Wasi Przelożeni. Guzik zwojujecie, ci, wobec których postulujecie owe Wasze kroki maja i Was i Wasze kroki gdzies.
  Na to trzeba innej metody, ale Wy jesteście zbyt zakłamani i moralnie zgnili, abyscie takiekroki zaakceptowali.

  Rodzinie i Bliskim bandycko zabitego Pana Prezydenta Adamowicza składam szczere wyrazy współczucia. Obyscie znaleźli w sobie w ten okropny dla Was czas dość sily ducha.

 • wichura

  Oceniono 11 razy 1

  Znaczy wystraszył się?

 • dw48

  0

  Nie ciekawi,że człowiek chory psychicznie,kilka sekund po zadaniu ciosów wykrzyczał: " ...dlatego zginął Paweł Adamowicz". Skąd on już wtedy wiedział,że te ciosy były śmiertelne?Oto jest pytanie

 • to_ja_troll_drugi

  0

  skoro cytujecie to cytujcie dokładnie
  "Halo! Halo! Nazywam się Stefan Wilmont[...]"

 • pwiejacz

  Oceniono 14 razy 0

  Jak na razie - nie widać żadnych konotacji politycznych tego szaleńca, z wyjątkiem jego własnych bredni. Taki atak może zdarzyć się wszędzie, a tu zdarzył się bo niski poziom terroryzmu w Polsce uśpił czujność odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Szczucie jednych Polaków na drugich to inna sprawa. Akurat w tym przypadku nie ma związku ze sprawą, ale komentarze wskazują jak łatwo jest przypisać odpowiedzialność tym co szczują - a tym samym poszczuć jeszcze bardziej. Ergo: usiłując przypisać winę PiS - sami stajecie się tacy sami jak oni.

 • nukula4

  Oceniono 18 razy 0

  Stefan W. to nowy żołnierz wyklęty, walczy za PiS przeciw PO. PiS se ich hoduje a Pawłowicz dorabia ideologię. Precz z PiS i jego metodami.

 • ziomekp.1

  Oceniono 3 razy -1

  I ten młokos pcha się do brutalnej polityki................... Jeżeli po czymś takim dostaje sraczki i leży w SZPITALU (rozumiem, iż mógł być w szoku ale szpital!!!!!) to nie wróżę mu politycznej kariery.

 • ziomekp.1

  Oceniono 1 raz -1

  Śmierci pana Adamowicza nie można rozpatrywać bez kontekstu politycznego, największy problem z tym zdarzeniem będzie miała PO a nie PIS, dlaczego? Ano PO w tej chwili milczy bo nie wie jak się zachować, wszak przed wyborami postawili na swego kandydata i odcięli się od Adamowicza za którym wlokła się "delikatna woń" niejasnych do końca zeznań finansowych oraz majątku który delikatnie mówiąc nie miał zbyt mocnego oparcia w dochodach byłego prezydenta Gdańska.
  Teraz pewnie w PO trwa burza mózgów jak śmierć Adamowicza może pomóc ich kandydatowi w wyborach bo, że tak uczynią to pewnik -- pisiory zbudowały mit założycielski na Smoleńsku to i platfusy nie gorsi i zrobią taki sam "deal" na śmierci Adamowicza, przekonamy się wszyscy!!!!!
  Tak a propos jak to wraz ze śmiercią rosną "akcje" człowieka -- Adamowicz nie wychodził z sądu, miał łatkę szemranego biznesmena, miał kupę niejasnych powiązań biznesowych oraz od groma dziwnych składników majątku, przez ludzi kościoła był odsądzany od czci i wiary za swe przekonania aż nagle bach!!!!!! Ledwie odszedł a już "SANTO SUBITO", wszyscy od lewa do prawa zamawiali modlitwy o wyzdrowienie, nagle Adamowicz stał się kryształem bez skazy!!!!!!
  Rzygam tymi obłudnikami..............................

 • kocurxtr

  Oceniono 13 razy -1

  w pierwszej kolejności WINĘ za tą tragedię ponosi Jarosław Kaczyński
  który podzielił Polaków i zasiał nienawiść swoimi przemowami - dzis ma już skrwawione ręce..

  wymiar sprwiedliwości - a w zasadzie prokuratura pod wodza Ziobry jest winna o tyle, że nie ściga aktów nienawiści skierowanych przeciwko Opozycji i Polakom myślącym inaczej niz PiSowcy...

  to musiało się stać wobec tego co zaplanował i zrobił Kaczyński z tym krajem...
  całe przywództwo PiSu - dosłownie - CAŁE
  z Jarosławem Kaczyńskim na czele ma tę krew na rękach ...
  (plus wydział propagandy z armią trolli i TVP Kurskiego)

  nastepnym razem gdy będzie przemawiał Kaczyński czy inny Brudziński - patrzcie Polacy uważnie czerwone, schlapane krwia dłonie ...
  następnym razem to może być Wasza krew...

 • 2345olskup

  Oceniono 3 razy -3

  dlaczego smierc Adamowicza jest takim szokiem? bo w przypadku awari jedenego elementu cala konstrukcja legnie w gruzach ,i czy szaleniec ,kryminalista,oszolom czy zdegenerowany osobnik nie ma to zadnego znaczenia sam tez bym sie bal gdym byl czescia tego procesu i czerpal pelnymi garsciami na szczescie nic mi do tego

 • anna.pcz

  Oceniono 6 razy -4

  Dostał ataku na myśl o końcu kasiory. A może i przekręty się wysypia?

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 16 razy -8

  Po takim zleceniu jako asystent też bym zapewne dostał zawału ... a co najmniej wyglądałbym jak ta prokurator od Amber Gold, czyli jak żona maltretowana przez męża przez 10 lat, a której dodatkowo rok temu zmarło dziecko

 • javall

  Oceniono 27 razy -17

  Nie "zostal obezwladniony", lecz sam ukleknal.

 • unterhose

  Oceniono 27 razy -21

  Cóż, do kasty bohaterów ten człowiek nie należy. Wyimaginowane zagrożenie przy obsłudze petentów, to nie to samo co realne. Ale jest to ogólnie lekcja na przyszłość, dla wszelakiej maści funkcjonariuszy publicznych.

 • rikol

  Oceniono 37 razy -25

  Ja tam nie wiem, po co o tym piszecie. Przecież wiadomo, że znacznie wiecej ludzi ginie w wypadkach samochodowych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX