Paweł Adamowicz chwilę przed atakiem udostępnił zdjęcie ze sceny. "Światełko do nieba tuż tuż"

Zaledwie minuty przed atakiem nożownika prezydent Gdańska Paweł Adamowicz udostępnił zdjęcie ze sceny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w mediach społecznościowych.
Zobacz wideo

Na fotografii widać Pawła Adamowicza trzymającego w ręce zimne ognie oraz publiczność ze światłami w dłoni przed nim. "Światełko do nieba tuż tuż" - podpisał zdjęcie prezydent. Zdjęcie zostało opublikowane na Instagramie kilka minut przed godziną 20.00, czyli zaledwie chwilę przed atakiem.

 

Paweł Adamowicz został dźgnięty nożem podczas finału WOŚP przez 27-letniego mieszkańca Gdańska, prawdopodobnie Stefana W. skazanego wcześniej na karę więzienia za napady na cztery banki z bronią w ręku. Prezydent był najpierw reanimowany na scenie, a następnie został przetransportowany do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie trwa jego operacja.

Nożownik został zatrzymany przez policję

Więcej o:
Komentarze (59)
Paweł Adamowicz chwilę przed atakiem udostępnił zdjęcie ze sceny. "Światełko do nieba tuż tuż"
Zaloguj się
 • arwena2010

  Oceniono 21 razy 15

  Dlaczego przy artykule o TĘPEJ Pawłowicz co miała siedzieć cicho i mordę w kuble miała mieć do wyborów SĄ WYŁĄCZONE KOMENTARZE?

 • pemu

  Oceniono 21 razy 13

  PiSdy zadowolone?

  Rozdarliscie ten kraj na pół! Dopóki jesteście przy korycie to nikt go nie pozszywa!

 • biesczad1

  Oceniono 21 razy 13

  Dlaczego ten bandyta wyszedł teraz na wolność przed odsiedzeniem całego wyroku?...

 • art_102

  Oceniono 17 razy 11

  KOMENTARZE PIS - wrzucam, bo czytając ten ściek, człowieka szlag trafia że gazeta wyłączyła komentarze, i nie n=można tym ludzkim erzacom odpisać!

  "Wielgucki od chwili ataku pisze wciąż o tym, że winę za atak ponosi Owsiak i cała WOŚP. Zarzucał, że "z tej tragedii za chwilę zrobi ideologiczny biznes i pranie mózgu".
  ODPOWIADA MU PAWŁOWICZ:
  "Owsiak wzbudza w ludziach wielkie negatywne emocje z powodu skrajnie kontrowersyjnej postawy, szerzenia nienawiści i hejtu, poniżania innych jak też z powodu finansowania z puszek działalności "pozamedycznej", a przy tym swej arogancji, że powinien odejść"
  Dodała, że Owsiak - "od dawna kompromituje sobą samą ideę, jest zakłamany lżąc Kościół i jednocześnie śląc dzieci pod kościoły po datki". "Owsiak musi odejść,bo skłócanie przez niego ludzi,szczucie na innych źle się skończy. Owsiak MUSI odejść.Dla dobra sprawy i bezpieczeństwa innych" - pisała dalej [pisownia poprawiona - red.]
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24360313,koszmarne-wpisy-pawlowicz-po-ataku-na-adamowicza-owsiak-wzbudza.html#a=167&c=154&s=BoxNewsMT

 • signum_t

  Oceniono 19 razy 11

  Ziobro do dymisji!!!! Jak można wypuścić z więzienia człowieka chorego psychicznie, zamiast umiescić go w szpitalu!!

 • precz_z_komunia

  Oceniono 17 razy 9

  Pawłowicz w zasadzie przyznała że to PiS stał za tym terrorystą!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX