Paweł Adamowicz zaatakowany nożem. Sprawca po ataku chwycił za mikrofon. Jest nagranie z napaści

- Halo! Halo! Nazywam się Stefan, siedziałem niewinny w więzieniu, siedziałem niewinny w więzieniu, Platforma Obywatelska mnie torturowała, dlatego właśnie zginął Paweł Adamowicz - krzyczał ze sceny napastnik, który zaatakował prezydenta Gdańska. W sieci pojawiło się nagranie z zajścia.

Napastnik, który zaatakował Pawła Adamowicza, to 27-latek z Gdańska, wcześniej karany, m.in. za na napady na banki. Mężczyzna spędził za kratkami cztery lata. 

Dziś, podczas finału WOŚP, wszedł na scenę w Gdańsku i dźgnął nożem prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Polityk trafił do szpitala, gdzie jest operowany. Jego stan jest ciężki. Napastnik został obezwładniony przez ochronę i przekazany policji

Paweł Adamowicz zaatakowany podczas finału WOŚP. Czytaj więcej >> 

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać moment ataku na prezydenta Pawła Adamowicza. 

Więcej o:
Komentarze (183)
Paweł Adamowicz zaatakowany nożem. Sprawca po ataku chwycił za mikrofon. Jest nagranie z napaści
Zaloguj się
 • urian

  Oceniono 35 razy 29

  Przed chwilą w TV usłyszałem, że nożownik jest chory psychicznie, że chorobę zdiagnozowano u niego podczas pobytu w więzieniu. Ciekawe od kiedy zaczął chorować, bo z więzienia podobno wyszedł dość niedawno ?

 • m.godwin

  Oceniono 37 razy 23

  Naoglądał się dobranocek w TVP.

 • nutka7.17

  Oceniono 24 razy 22

  W ostatnich dniach Adamowicz skarżył się na mowę nienawiści. Ściślej skarżył się na decyzję prokuratury w tej sprawie. Chodziło o decyzję śledczych ws. wystawienia m.in. Adamowiczowi "aktu zgonu politycznego" przez Młodzież Wszechpolską. Prokuratura uznała, że taki "akt zgonu" to jedynie wyrażenie przez MW... "niezadowolenia".
  Ciekawe co teraz powie prokuratura?

 • earthboundmisfit

  Oceniono 42 razy 18

  Pisowska bolszewia wniebowzięta atakiem na p. Adamowicza. Chore to wszystko.

 • Orry Main

  Oceniono 33 razy 15

  Przede wszystkim zawaliła ochrona , bo jeśli jakiś typek z nożem wchodzi sobie na scenę bierze mikrofon , wygłasza przemówienie i w międzyczasie dźga człowieka tym nożem to znaczy że coś jest nie tak z bezpieczeństwem. Tak to jest jak w ramach oszczędności szefowie firm ochroniarskich biorą ludzi z łapanki bo aby tylko taniej było , aby tylko gdzieś jeszcze chociaż złotóweczkę do siebie przytulić. Aż dziwne że przez tyle lat jeszcze nikt nie zginął i oby p. Adamowicz nie przeszedł do historii jako ten pierwszy , życzę mu żeby z tego wyszedł i wrócił zdrowia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX