WOŚP zebrała już ponad 8,7 mln zł. Owsiak o TVP: Zapraszamy, nie mamy focha

WOŚP udało się zebrać już ponad 8,7 mln zł. Jeszcze przed finałem Jerzy Owsiak odniósł się do relacjonowania akcji przez media publiczne. Zapewniał, że "nie ma focha na nikogo" i zachęcał stacje do relacjonowania WOŚP.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy swój 27. finał ma jutro, 13 stycznia, jednak WOŚP "gra" jeszcze przed tym terminem. Na stronie akcji można więc znaleźć informacje, ile dotąd udało się zebrać pieniędzy.

Według stanu na godz. 11 w sobotę, na koncie 27. finału WOŚP zebrało się ponad 8,7 miliona złotych. To efekt zbiórek i aukcji, które są organizowane jeszcze przed finałem. Gazeta.pl także gra z WOŚP - zapraszamy do wspierania wspólnie z nami TUTAJ.

W piątek na konferencji prasowej Jerzy Owsiak przekazał, że stacje Telewizji Polsat będą nadawać informacje o przebiegu 27. finału WOŚP. Z kolei oficjalnym partnerem Orkiestry jest TVN.

Owsiak: Nie mamy focha, zapraszamy

Jednocześnie Owsiak wspomniał, że nie jest obrażony na żadną ze stacji i zachęcał je do relacjonowania akcji. Był to apel do Telewizji Publicznej, która w poprzednich latach nie tylko zrezygnowała ze współorganizacji WOŚP, ale też zdarzało jej się milczeć na temat finału.

Nie mamy focha na nikogo. Jeżeli stacja, która razem z nami to wymyśliła, będzie miała ochotę, żeby tu przyjechać i przekazać newsowo, co się dzieje, zapraszamy bardzo gorąco i bardzo serdecznie

- mówił. W swoich wypowiedziach nawiązywał też do krótkiej informacji w "Wiadomościach", jaką podano w ubiegłym roku o finale WOŚP, gdy w 15 sekundach zamknięto temat.

Jeśli chcesz wesprzeć WOŚP z Gazeta.pl, KLIKNIJ TUTAJ. Zbieramy na zakup sprzętu dla szpitali dziecięcych.
 
 
 

Więcej o:
Komentarze (130)
27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już zebrano ponad 8 mln zł. Owsiak o TVP: Nie mamy focha
Zaloguj się
 • js08836

  Oceniono 25 razy 25

  Prędzej wszyscy w TVP popełnią seppuku niż mieliby propagować szczytny cel WOŚP. Mnie ciekawi czy prezes Kurski pochwali się oglądalnością z 13 stycznia.

 • ggchmiel

  Oceniono 24 razy 22

  Phi! Co to jest?! Ledwie tylko dziesięcioletnie zarobki jednej tylko metresy Glapińskiego! A ile ich on ma? A ile ich mają inni Parteigenosse piSS?

 • hatteras

  Oceniono 25 razy 21

  100 lat!!! Panie Owsiak.

 • 1moja

  Oceniono 17 razy 17

  "...Zapraszamy, nie mamy focha..." Orkiestra nie ma focha ale TVPiS ma, bo dla nich dzieci w potrzebia sa "lewakami", ktorych nalezy tepic.
  Przegonilisy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • wujojano

  Oceniono 18 razy 16

  Jurek, kocham Cię! Zwłaszcza za ten brak focha! Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek dokonam takiego coming-out. Ale to nie to, co myślicie : )

 • ollycrock

  Oceniono 16 razy 16

  Do końca świata i jeden dzień dlużej ! ;-)

 • Adam Hernes

  Oceniono 18 razy 16

  To dopiero niegospodarność obecnego zarządu TVP! Stworzyć najbardziej rozpoznawalną akcję charytatywną w Polsce a potem się jej pozbyć! BRAWO KURSKI!

 • bmarten

  Oceniono 20 razy 16

  Brawo Jurek! Ale olej tych świątojebliwych pisuarów ciepłym moczem i połóż na nich metr betonu. To ciemnogród nie wart najmniejszego zainteresowania.

 • wazelinowyczopekprezesa

  Oceniono 17 razy 15

  Ależ tu się wyleje kaczej gnojówki przez weekend.......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX