Autorka obrzydliwej "dobranocki" o WOŚP znika z TVP. "Mam gdzieś, nie wrócę"

"Ja mam gdzieś te TV, nie wracam! Sami zniszczyli młot na lewaków" - zadeklarowała Barbara Piela, autorka obrzydliwej "dobranocki" o WOŚP i Jerzym Owsiaku.
Zobacz wideo

Czwartkowa "dobranocka" w "Minęła 20" u Michała Rachonia zakończyła się skandalem. W krótkiej animacji Barbary Pieli przedstawiono "autorską" wersję tego, jak wygląda Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, odcinek nosił tytuł "Metoda 'na siema'".

Sugerowano w niej, że Jerzy Owsiak działa na zlecenie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Była prezydent otrzymuje pieniądze zebrane przez Owsiaka. Wiele osób zwracało uwagę też na to, że na banknotach, z których rozliczały się postacie animacji, pojawiła się gwiazda Dawida.

Początkowo autorka przeprosiła za banknot, a nie za samą narrację, jednak wraz z rozwojem sprawy, pojawiały się jej kolejne deklaracje.

Interweniowała Telewizyjna Agencja Informacyjna, która podjęła decyzję o zawieszeniu w obowiązkach służbowych wydawcy programu "Minęła 20". Jak podano, "kierownictwo anteny nie będzie tolerować błędów, które godzą w dobre imię Telewizji Polskiej".

Autorka "dobranocki" w pewnym momencie stwierdziła, że - w świetle tych wydarzeń - nie zamierza dalej przygotowywać "plastusiów" dla telewizji.

Ja mam gdzieś te TV, nie wracam! Sami zniszczyli młot na lewaków, jakim były plastusie (jak ktoś napisał). Sam Twitter przyznał mi certyfikat koszerności, a oni napisali o powielaniu antysemickich wzorców, pomimo wyjaśnień. I jeszcze jakieś kary dla najlepszej na świecie ekipy!

- napisała na Twitterze Piela.

Jeśli chcesz wesprzeć WOŚP z Gazeta.pl, KLIKNIJ TUTAJ. Zbieramy na zakup sprzętu dla szpitali dziecięcych.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (789)
"Dobranocka" o WOŚP w "Minęła 20". Autorka: Ja mam gdzieś te TV, nie wracam! Zniszczyli młot na lewaków
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 397 razy 373

  Kiedyś ludzie prymitywni nie wypowiadali się publicznie - teraz wstali z kolan, są dumni ze swoich prostackich poglądów i pragną narzucić je innym ...

 • krynolinka

  Oceniono 202 razy 186

  Nerwusek z mamy plastusiowej. Nie ma co wpadać w histerię. Schowanie przed wyborami niektórych osób to wypróbowana metoda pisiorów. W razie czego jeszcze wrócicie w glorii i w chwale i będziecie mogli do woli sobie smrodzić.

 • js08836

  Oceniono 166 razy 148

  Barbaro Piela wrócisz wrócisz, ale przed oblicze sądu i zapłacisz za perfidne oszczerstwo pani Waltz i panu Owsiakowi. Solidarnie po 100 tys. na WOŚP, abyś nie zapomniała, komu służy.

 • vito60

  Oceniono 118 razy 110

  Nie wrócisz,? jestem przekonany że wrócisz, nienawistna piss.do. Zostanie ten, który udostępnił ci ogólnopolską antenę. Nie jesteś młotem na lewaków, jesteś młotem. Takich jak ty, wyhodował pislamski rząd, który nawet nie przewidział, że ich również nienawidzisz, tylko przemymycilaś tę nienawiść w postaci maleńkiego banknotu i wpadka. Tata cię molestował czy xziądz, że jesteś tak zryta nienawiścią?

 • jxl82

  Oceniono 97 razy 83

  Miło patrzeć jak rewolucja kaczyzmu pożera własne dzieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX