Najciekawsze aukcje WOŚP 2019. Jakie przedmioty i spotkania można wylicytować w tym roku?

27. Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę! Aby wesprzeć zbiórkę pieniędzy na sprzęt medyczny dla specjalistycznych szpitali dziecięcych możemy wziąć udział w jednej spośród kilkunastu tysięcy aukcji. Co można wylicytować w tym roku?
Zobacz wideo

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już 27 rok z rzędu. Podczas tegorocznego finału WOŚP, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, Fundacja WOŚP będzie zbierać pieniądze na nowoczesny sprzęt dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jak wesprzeć tę zbiórkę?

Licytacje dla WOŚP. Gwiazdy telewizji, sportowcy i politycy odpowiadają na apel

Najpopularniejszą formą wspierania WOŚP jest wrzucanie pieniędzy do puszek spacerujących po ulicach wolontariuszy. Nie jest to jednak jedyna możliwość, aby przyłączyć się do zbiórki funduszy na szlachetny cel. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku, WOŚP organizuje szereg aukcji internetowych, na których możemy wylicytować zarówno przedmioty należące do sławnych osób, jak i spotkania z polskimi gwiazdami, sportowcami, dziennikarzami i politykami, którzy postanowili odpowiedzieć na apel WOŚP i przyłączyć się do Fundacji, zbierając pieniądze na sprzęt medyczny dla szpitali.

Aukcje WOŚP. Jakie rzeczy możemy wylicytować na stronie Allegro dla WOŚP?

Z początkiem grudnia 2018 ruszyły internetowe aukcje Allegro dla WOŚP. W tym roku mamy w czym wybierać, bo aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest aż 19017! Jakie przedmioty możemy wylicytować?

Wśród przedmiotów dostępnych na aukcjach Allegro dla WOŚP znajdziemy m.in. góralską kurtkę prezydenta Andrzeja Dudy oraz kwiecistą sukienkę Pierwszej Damy. Wylicytować możemy także klaps z filmu "Kler", klucz do miasta Krakowa ks. Adama Bonieckiego, walizkę Martyny Wojciechowskiej, z którą podróżowała podczas realizacji programu "Kobieta na krańcu świata" oraz mistrzowską piłkę polskich siatkarzy, pokrytą autografami sportowców. Na licytacjach WOŚP możemy również wylicytować różnego typu spotkania ze znanymi osobami, np. spacer z Leszkiem Balcerowiczem, kolację ze Zbigniewem Zamachowskim czy spotkanie i lunch z Robertem Lewandowskim. Wszystkie aukcje odbywają się za pośrednictwem strony internetowej aukcje.wosp.org.pl.

 
Więcej o:
Komentarze (16)
Najciekawsze aukcje WOŚP 2019. Jakie przedmioty można wylicytować?
Zaloguj się
 • apoloniusz211

  Oceniono 24 razy 8

  I już na forum wylała się pissowska gnojówka.Spokojnie jeszcze trochę i wrócicie do rynsztoka, gdzie wasze miejsce.

 • dziadekjam

  Oceniono 11 razy 7

  "Wśród przedmiotów dostępnych na aukcjach Allegro dla WOŚP znajdziemy m.in. góralską kurtkę prezydenta Andrzeja Dudy oraz kwiecistą sukienkę Pierwszej Damy."
  ================================================
  Niech Duda wystawi długopis...

 • koszalekopalek

  Oceniono 13 razy 7

  Polacy dali WOSP jak dotad 126 milionow zl. Wiadomo gdzie pojda te pieniadze I efekt bedzie widoczny. W zeszlym roku rzad dal 165 milionow naszych, podatnika , pieniedzy Rydzykowi. Gdzie te pieniadze pojda , tez wszyscy wiemy i wiemy ze ich nie zobaczymy

 • miqlec

  Oceniono 15 razy 5

  Pióro ze skrzydeł archanioła i szczebel z drabiny, która się śniła świętemu Antoniemu... a nie, to nie ta organizacja...

 • 1111pln

  Oceniono 4 razy 2

  ...a karawana WOŚP jedzie dalej po kolejny rekord. 😊😊😊

  ps. "...ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki nim..."

  pzdr Jurek

 • loneman

  Oceniono 6 razy 2

  Tepe wolactwo hejtuje bo woli by poszlo na picie, zarcie i zabawy pedofilskie kleru - tylko wtedy to "szczytny cel" a bez wzgledu na rozliczenie sie klechow ich zbiorka jest "zawsze uczciwa" 😈

 • byann

  Oceniono 6 razy 0

  Dwórki mogłyby zarobić na szczytny cel.

 • bjern

  Oceniono 3 razy -1

  Syn milicjanta znowu zbiera na Złotego Melona i Mrówkę Całą? A pokazał już sądowi faktury czy dalej ukrywa przepływy finansowe?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX