Najciekawsze aukcje WOŚP 2019. Jakie przedmioty i spotkania można wylicytować w tym roku?

27. Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę! Aby wesprzeć zbiórkę pieniędzy na sprzęt medyczny dla specjalistycznych szpitali dziecięcych możemy wziąć udział w jednej spośród kilkunastu tysięcy aukcji. Co można wylicytować w tym roku?
Zobacz wideo

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już 27 rok z rzędu. Podczas tegorocznego finału WOŚP, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, Fundacja WOŚP będzie zbierać pieniądze na nowoczesny sprzęt dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jak wesprzeć tę zbiórkę?

Licytacje dla WOŚP. Gwiazdy telewizji, sportowcy i politycy odpowiadają na apel

Najpopularniejszą formą wspierania WOŚP jest wrzucanie pieniędzy do puszek spacerujących po ulicach wolontariuszy. Nie jest to jednak jedyna możliwość, aby przyłączyć się do zbiórki funduszy na szlachetny cel. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku, WOŚP organizuje szereg aukcji internetowych, na których możemy wylicytować zarówno przedmioty należące do sławnych osób, jak i spotkania z polskimi gwiazdami, sportowcami, dziennikarzami i politykami, którzy postanowili odpowiedzieć na apel WOŚP i przyłączyć się do Fundacji, zbierając pieniądze na sprzęt medyczny dla szpitali.

Aukcje WOŚP. Jakie rzeczy możemy wylicytować na stronie Allegro dla WOŚP?

Z początkiem grudnia 2018 ruszyły internetowe aukcje Allegro dla WOŚP. W tym roku mamy w czym wybierać, bo aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest aż 19017! Jakie przedmioty możemy wylicytować?

Wśród przedmiotów dostępnych na aukcjach Allegro dla WOŚP znajdziemy m.in. góralską kurtkę prezydenta Andrzeja Dudy oraz kwiecistą sukienkę Pierwszej Damy. Wylicytować możemy także klaps z filmu "Kler", klucz do miasta Krakowa ks. Adama Bonieckiego, walizkę Martyny Wojciechowskiej, z którą podróżowała podczas realizacji programu "Kobieta na krańcu świata" oraz mistrzowską piłkę polskich siatkarzy, pokrytą autografami sportowców. Na licytacjach WOŚP możemy również wylicytować różnego typu spotkania ze znanymi osobami, np. spacer z Leszkiem Balcerowiczem, kolację ze Zbigniewem Zamachowskim czy spotkanie i lunch z Robertem Lewandowskim. Wszystkie aukcje odbywają się za pośrednictwem strony internetowej aukcje.wosp.org.pl.

 
Więcej o: