27. Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę. Gazeta.pl zaprasza do wspólnej zbiórki!

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. W tym roku Gazeta.pl zaprasza do wspólnej zbiórki pieniędzy.
Zobacz wideo

27. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 13 stycznia. W tym roku wspólnymi siłami wesprzemy najmłodszych pacjentów. W 2019 roku WOŚP chce udowodnić, że pomaganie jest dziecinnie proste i zbiera pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Gazeta.pl zaprasza do zbiórki! KLIKNIJ TUTAJ, aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

WOŚP 2019. Jaki sprzęt zostanie zakupiony po 27. Finale WOŚP?

Na jaki sprzęt medyczny WOŚP zbiera w tym roku?  Podczas 27. Finału WOŚP skupia się na wsparciu dla zakładów diagnostyki specjalistycznej – zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej. Z zebranych podczas Finału pieniędzy zostaną zakupione m.in. : rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG, wysokiej klasy ultrasonografy, echokardiografy oraz sprzęt endoskopowy z torem wizyjnym dla gastroenterologii. To, jak dużo sprzętu medycznego uda się kupić, zależy od dobroczynności Polaków i tego, jaki będzie finalny wynik tegorocznej zbiórki publicznej.

27. Finał WOŚP? Jak wesprzeć zbiórkę na sprzęt medyczny dla dzieci?

Aby wesprzeć WOŚP, wystarczy wrzucić najmniejszą choćby kwotę do skarbonki jednego z wolontariuszy, wysłać SMS-a, wziąć udział w jednej z licytacji lub przekazać darowiznę za pomocą Facebooka. 

Gazeta.pl również wspiera 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Aby pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, wystarczy wejść na stronę siepomaga.pl i wesprzeć zbiórkę dowolną kwotą, dokonując internetowego przelewu lub potwierdzając płatność za pomocą karty płatniczej lub BLIKa. Zachęcamy do wspólnego zapełniania wirtualnej skarbonki!

Gazeta.pl zaprasza do wspólnej zbiórki! KLIKNIJ TUTAJ, aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Więcej o:
Komentarze (16)
27. Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę. Gazeta.pl zaprasza do wspólnej zbiórki!
Zaloguj się
 • Oceniono 8 razy 8

  Zawdzięczamy Jurkowi oraz organizowanej przez niego zbiórce sprzęt niezaprzeczalnie wspaniała robota: jest sprzęt a i tak do badania na takowym termin oczekiwania kosmiczny- niestety tego już Jurek nie załatwi.

 • optymistaa43

  Oceniono 4 razy 2

  A menda, niejaki biszkopt DEC przedstawiciel zbrodniczego wzgledem Narodu Polski kosciola katolickiego chce sie podlaczyc bo cos tam,zwykla,falszywa scierka katolicka.

 • bert2407

  Oceniono 1 raz 1

  Kim był Rajmund Kaczynski skoro jego dzieci graly za komuny w filmie wyprodukowanym w komunistycznej wytworni.

 • bronek176

  Oceniono 1 raz 1

  Zamiast dać na maybacha daj na Jurka Owsiaka!

 • stachkaz47

  Oceniono 3 razy 1

  A WOŚP ma zgodę p. starszej??

 • kredyty-pasaz.pl

  0

  Jeżeli ktoś jest zainteresowany telefonem Xiaomiteraz każdego klienta wyrabiającego darmową kartę Simpliciti bank przygotował nagrodę gwarantowaną w postaci smartfona Xiaomi Redmi 6A. Nagroda dla każego, bez ukrytych kosztów.

  Szczegóły promocji na stronie:
  kredyty-pasaz.pl/xiaomi-redmi-6a-16-gb/

 • dziadekjam

  Oceniono 14 razy -4

  "To, jak dużo sprzętu medycznego uda się kupić, zależy od dobroczynności Polaków i tego, jaki będzie finalny wynik tegorocznej zbiórki publicznej."
  =====================================
  I Ile "Mrówka Cała" skasuje za swoje "usługi"...:-)

 • krikrikrikri

  Oceniono 12 razy -8

  Biedny WOŚP (wpłacam dla nich pieniążki odkąd powstał i wpłacał będę dotąd aż Orkistra będzie istniała) ale promowanie przez GW pomoże jak dla Petru, KOD, N.pl, Marconowi, przeciwnikom Brexitu itp czyli źle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX