Kolejna szarpanina w programie Magdaleny Ogórek. "Cenzura! Nie wpuszczają ludzi!". Weszła ochrona

W piątkowym wydaniu programu "Studio Polska" w TVP Info doszło do zamieszania. Na środku studia pojawił się mężczyzna, który protestował przeciwko zakazowi wstępu dla Adama Słomki. - Cenzura! - krzyczał.
Zobacz wideo

Niemal na samym początku piątkowego wydania programu "Studio Polska" w TVP Info jeden z mężczyzn obecnych widowni nagle rozwinął kartkę z napisem "Dość cenzury w TVP". Wtedy na środek studia wkroczył inny mężczyzna z podobną kartką.

Cenzura! Ogórek okłamała! Nie wpuszczają ludzi! Tutaj są statyści za 150 złotych! Brońcie Adama Słomki!

- wykrzykiwał, przerywając dyskusję. Domagał się przywrócenia możliwości uczestnictwa w programie dla Adama Słomki, działacza opozycji w PRL. Słomka otrzymał taki zakaz po tym, gdy w październiku jeden z jego zwolenników kopnął gościa "Studia Polska".

Mężczyznę próbował wyprosić ze studia prowadzący Jacek Łęski. Po chwili pojawili się ochroniarze. - Dlaczego mnie szarpiecie?! Ja was nie szarpię! - krzyczał.

- Drodzy państwo, nawet nie wiem... Chyba mamy dla państwa kolejny materiał filmowy, bo... - zaczęła zdezorientowana prowadząca Magdalena Ogórek.

Chciałbym jednak jedną rzecz powiedzieć: państwo czasami pytali, dlaczego grupa pana Adama Słomki nie jest wpuszczana do "Studia Polska". To jest właśnie najlepszy dowód tego, dlaczego

- skomentował Jacek Łęski.

- Jeszcze raz, bo chyba gość przekrzyczał Jacka: pytacie państwo na Twitterze bardzo często, dlaczego Adam Słomka nie jest wpuszczany i jego grupa. Właśnie z powodu takich sytuacji, których emocje wykraczają poza standardowy poziom - dodała Ogórek.

Zobacz wideo
Więcej o: