Kamil Dąbrowa opisał konkurs na rzecznika - test wiedzy o stolicy. Znika ze "Szkła kontaktowego"

Kamil Dąbrowa rozwiał wątpliwości, co do swoich dalszych planów. Wiemy już, że od 1 stycznia będzie rzecznikiem warszawskiego ratusza, teraz uściślił, co dalej z jego udziałem m.in. w "Szkle Kontaktowym".
Zobacz wideo

Dziennikarz Kamil Dąbrowa, w przeszłości m.in. dyrektor Programu I Polskiego Radia, od 1 stycznia 2019 roku będzie rzecznikiem warszawskiego ratusza, a co za tym idzie - także Rafała Trzaskowskiego.

Dąbrowa został na to stanowisko wyłoniony w konkursie rozpisanym przez warszawski ratusz. W uzasadnieniu, jakie trafiło do mediów, że dziennikarz "spełnił w najwyższym stopniu wymagania stawiane podczas rekrutacji".

Jednocześnie główny zainteresowany, poprzez Twittera, postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości co do jego przyszłości, zwłaszcza że jest jednym z komentatorów "Szkła kontaktowego" czy też prezesem Meloradia.

Jak napisał Dąbrowa, w drugim etapie konkursu na rzecznika oprócz niego były jeszcze cztery osoby, a o wyniku decydował test wiedzy o Warszawie.

Jednocześnie przekazał, że 31 grudnia rozwiązuje umowę z Eurozetem i przestaje pełnić funkcję Redaktora Naczelnego oraz Dyrektora Programowego Meloradia. Dąbrowa rezygnuje też z komentowania w "Szkle kontaktowym" w TVN24.

Więcej o: