W sylwestra do części Polski wraca zima. Ostrzeżenia przed intensywnymi opadami śniegu

Wraz z nadejściem nowego roku, do Polski wraca zima. Śnieg popada na tyle intensywnie w Małopolsce i na Śląsku, że wydano ostrzeżenia pogodowe.

Zgodnie z przewidywaniami synoptyków, nowy rok przyniesie do Polski zimę. W sylwestra około godz. 19 na wschodzie i południu kraju termometry będą wskazywać nie więcej niż 0 stopni Celsjusza. W reszcie Polski niewiele więcej: od 1 do 2 stopni.

Na tym nie koniec, ponieważ IMiGW wydał ostrzeżenia dla kilku województw w związku z sytuacją pogodową. W przypadku zachodniopomorskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego dotyczą one silnego wiatru.

Powrót zimy natomiast można będzie w pełni obwieścić na południu. W woj. śląskim i małopolskim wydano ostrzeżenia przed intensywnymi opadami śniegu. Wygląda więc na to, że sylwester w południowej części Polski będzie biały.

Więcej o:
Komentarze (30)
Pogoda w sylwestra. Ostrzeżenia przed intensywnymi opadami śniegu na południu Polski
Zaloguj się
 • bronek176

  Oceniono 40 razy 24

  Zamiast na maybacha dla ojca Rydzyka daj na ratowanie szpitali - Jurka Owsiaka

 • t.t

  Oceniono 10 razy 8

  IMGW nie wydał żadnych ostrzeżeń dla zachodniopomorskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Aktualnie wydano ostrzeżenia pierwszego stopnia dla 10 powiatów na południu Polski. Ostrzeżenia meteorologiczne to poważny temat, nie dezinformujcie więc ludzi tylko dlatego, że potrzebujecie wypełniacza treści na waszej stronie.
  Rzetelna informacja znajduje się na stronie IMGW pogodynka.pl i w aplikacji Ostrzegator.

 • yeah_bunny

  Oceniono 9 razy 7

  snieg w zimie? ratuj sie kto moze! musze naladowac komorke i czekac na smsa z RCB "ubierz czapke"

 • normalny1977

  Oceniono 5 razy 5

  Sensacja śnieg w Sylwestra do tego o zgrozo. Do - 5 w nocy. Czas zacząć przygotowania. Ja już kupiłem zapas jedzenia w puszkach do Marca. Ze 100 litrów wody mineralnej. Oraz 3 butle z gazem by mieć się czym gdzać.

 • uthark

  Oceniono 4 razy 4

  Ja dziś zakończyłem sezon rowerowy. Niestety, przez upalne lato nie dało się jeździć przez cały rok. Jutro, jeśli nie będzie ulewy, śnieżycy lub wichury, też idę na godzinkę na rower. Wszystkiego dobrego w nowym roku.

 • letofon

  Oceniono 3 razy 3

  Na stronie główniej ostrzeżenie przed PADAMI śniegu. No i padłem, z śmiechu.

 • kmarcel

  Oceniono 7 razy 3

  Bawi mnie zawsze pisanina typu "na Śląsku" czyli według pisaniny w woj. Śląskim. Przypominam że Śląsk jest również w woj. dolnośląskim i opolskim jak również w Czechach.

 • platonis

  Oceniono 2 razy 2

  Gó... prawda.mieszkam na śląsku i żaden śnieg nie spadł i nie pada. i oby tak było cały czas.

 • szoferek1

  Oceniono 2 razy 2

  Godz.13.oo Nowy Rok i na Śląsku czarno,bez śniegu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX