Niedziele handlowe 2018. Czy sklepy będą dziś otwarte?

Czy sklepy będą dziś otwarte? To, czy 30 grudnia jest niedzielą handlową, reguluje ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Mamy dobrą wiadomość dla osób, które chcą zrobić dziś sylwestrowe zakupy.
Zobacz wideo

30 grudnia to niedziela handlowa - tak wynika z obowiązujących przepisów. Oznacza to, że dziś otwarte będą zarówno supermarkety, jak i galerie handlowe, dzięki czemu będziemy mogli kupić zarówno produkty spożywcze, jak i sylwestrową kreację.

Niedziele handlowe. Pamiętajmy o nadchodzących zmianach

Przypominamy, że od stycznia 2019 roku niedziele handlowe będą zdarzać się znacznie rzadziej niż w roku 2018. Od początku przyszłego roku musimy przyzwyczaić się do tego, że niedziele handlowe będą wypadać tylko w ostatnią niedzielę każdego miesiąca. Wyjątkiem będą dwa miesiące: kwiecień oraz grudzień, w czasie których liczba niedziel handlowych zostanie zwiększona ze względu na Wielkanoc i Boże Narodzenie.

Więcej o:
Komentarze (14)
Niedziele handlowe 2018. Czy sklepy będą dziś otwarte?
Zaloguj się
 • real_krab

  Oceniono 8 razy 8

  chory kraj, w ktorym kilku niedorozwinietych psychicznie ludzi, dyktuje swoje postanowienia

 • Oceniono 3 razy 3

  Normalnie uwielbiam czytać komentarze pisane przez pana UZ, Oby nie wprowadzono wszystkich niedziel handlowych lub wolnych bo co wtedy zrobi masz informacyjny ulubieniec!!

 • 0

  Normalnie nie wszystkich stać u nas w apartamencie na Centralnym na laptopa Żądamy aby pan UZ był cytowany ze swymi informacjami na temat handlowych niedziel w komunikatach o pociągach i to na wszystkich dworcach na których zamieszkują nasi członkowie NSZZ bezdomnych RP

 • c.t.k

  0

  Czy niedziela handlowa,czy też nie,UZ musi za3.14erdalać.
  Žal se odkládá, změna termínu,
  útěk ze stínu, to jsem zvlád

 • beton44

  Oceniono 2 razy -2

  To mi się podoba - UZ na posterunku !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX