Niedziele handlowe 2018. Czy sklepy będą jutro czynne?

Czy jutro sklepy będą otwarte? - takie pytanie zadają sobie wszyscy ci, którzy chcą przygotować się do organizacji imprezy sylwestrowej jeszcze przed końcem tygodnia. Czy 30 grudnia to niedziela handlowa?

30 grudnia to niedziela handlowa - tak wynika z obowiązujących przepisów, zgodnie z którymi w grudniu 2018 roku wypadają aż cztery niedziele handlowe. Oznacza to, że jutro będziemy mogli coś kupić zarówno w galeriach handlowych, jak i w supermarketach, takich jak Biedronka, Lidl czy Tesco. Pamiętajmy jednak, że po tej niedzieli czeka nas długa przerwa od zakupów w ostatni dzień tygodnia.

Niedziele handlowe 2019. Jakie zmiany czekają nas od przyszłego roku?

Pamiętajmy, że od stycznia 2019 roku ograniczenie handlu w niedziele będzie bardziej restrykcyjne. Od początku kolejnego miesiąca będziemy musieli się przyzwyczaić, że sklepy będą otwarte tylko w jedną niedzielę w miesiącu. Od stycznia niedzielą handlową będzie ostatnia niedziela każdego miesiąca. Wyjątkowymi pod tym względem miesiącami będą kwiecień i grudzień, w trakcie których liczba niedziel handlowych zostanie zwiększona z uwagi na Wielkanoc i święta Bożego Narodzenia. 

Więcej o:
Komentarze (14)
Niedziele handlowe 2018. Czy sklepy będą jutro czynne?
Zaloguj się
 • andrew1507

  Oceniono 12 razy 10

  Po wygranych wyborach w 2019 r anulujemy zakaz handle w niedziele .

 • andrew1507

  Oceniono 10 razy 8

  Wyp...my kato-pisbolszewie na zbity pysk w kazdych wyborach, to jest proste. Idziemy gremialnie do glosowan I karczujemy pis. Dude tez....

 • xxq

  Oceniono 8 razy 6

  A kiedy będą kartki na mięso ?

 • lusjola

  Oceniono 7 razy 3

  Panie Redaktorze UZ pozdrawiam Cię serdecznie bo gdyby nie TY nie wiedziałabym że jutro mogę iść do sklepu. To wszystko przeciw wpisom tym z góry i dołu (jak się to nazywa- troll bo internauta na pewno nie) Pozdrawiam Pana serdecznie i życzę szczęśliwego Nowego Roku.!!!

 • hdtvpolska

  Oceniono 11 razy 3

  Zlikwidować wolne od handlu niedziele NATYCHMIAST !!!

 • c.t.k

  0

  Každá trampota má svou mez

 • pab-blo

  Oceniono 7 razy -3

  Yes, Yes, Yes! Niezłomny UZ niczym J-23 znowu nadaje i zadaje fundamentalne pytania o handlowość niedziel i udzielając na nie jakże precyzyjnych odpowiedzi. Dzięki Tobie ciemna gawiedź nie będzie się bez sensu błąkała po dzielni tylko dziarsko podąży do centrów handlowych. Dziękujemy!

 • remislanc

  Oceniono 6 razy -4

  UZ - Upośledzony Zupełnie.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX