Wsiadł w daewoo i pojechał po choinkę. Kiedy zatrzymała go policja, był kompletnie pijany

Kierowca, który udał się odebrać zamówioną choinkę prowadził swoje daewoo tak, że policja nie miała wątpliwości, że musi go zatrzymać. Mężczyzna z trudem stał na nogach, gdy wysiadł do kontroli. Teraz za prowadzenie pod wpływem alkoholu grożą mu nawet 2 lata pozbawienia wolności.
Zobacz wideo

Policjanci z Rudnej już wracali z patrolu w powiecie lubińskim, kiedy ich uwagę przykuł podejrzanie jadący samochód marki daewoo. Funkcjonariusze uznali, że prawdopodobnie kierowca jest pijany i postanowili zatrzymać auto do kontroli.

Pojechał po choinkę. Miał 3,5 promila alkoholu we krwi

Nie pomylili się w swojej ocenie. Kiedy kierowca daewoo wysiadał z auta do kontroli, z trudem trzymał równowagę. Po badaniu alkomatem szybko okazało się, że ma w wydychanym powietrzu blisko 3,5 promila alkoholu - informuje dolnośląska policja.

38-letni mieszkaniec gminy Rudna tłumaczył, że wsiadł do samochodu po tak znacznej konsumpcji napojów wyskokowych tylko dlatego, że musiał odebrać wcześniej zamówioną choinkę. Faktycznie, świąteczne drzewko leżało na tylnym siedzeniu jego pojazdu.Kierowca daewoo trafił do aresztu, grozi mu także wysoka kara finansowa, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet 2 lata pozbawienia wolności.

Więcej o:
Komentarze (23)
Wsiadł w daewoo i pojechał po choinkę. Kiedy zatrzymała go policja, był kompletnie pijany
Zaloguj się
 • seneka_ml

  Oceniono 19 razy 15

  Dwie blondynki poszły do lasu po choinkę.Po godzinie szukania jedna mówi: Wiesz,bolą mnie już nogi.Weźmy jakąś bez bombek

 • cezar85

  Oceniono 11 razy 11

  nie bój nic, rodak, prawko do jazdy niepotrzebne

  a auta ci przecież nie zabiorą

 • yaspiman

  Oceniono 10 razy 8

  po co piszecie o takich banałach?
  napiszcie jak dotkliwie został ukarany, czy trafił na przymusowe leczenie aa, jaka kara go spotka, gdyby znów "wyczyn" się powtórzył.
  napiszcie co robi system, żeby mnie uchronić przed pijanymi degeneratami za kierownicą.
  oczekuję skrajnie restrykcyjnych działań w stosunku do takich potencjalnych zabójców.

 • kzet69

  Oceniono 5 razy 5

  To się nazywa poświęcenie dla rodziny... Mam nadzieję że policjanci dowieźli żonie choinkę?

 • maxwywar2

  Oceniono 5 razy 5

  To jest prawdziwy polak lepszego sortu. Po prostu obchodził obowiazujące od lat polskie tradycje jedyne czego mu sie nie udało do zabić pieszego na pasach - za co sąd by go z pewnością uniewinnił.

 • a.k.traper

  Oceniono 7 razy 5

  Jakie to nieludzkie kazać wysiadać człowiekowi, który chodzić nie może i w takim stanie miał iść po choinkępieszo, nie dałby rady a daewoo da. Normalnie dureń.

 • komentarz

  Oceniono 5 razy 3

  Jeśli przymus wypicia alkoholu jest większy niż rozsądek i odpowiedzialność to mamy do czynienia z alkoholizmem.

 • mistermadmat

  Oceniono 11 razy 3

  Polak ,katolik ,suweren, wyborca jednego słusznego wodza , a że się relaksował w swój sposób to czego od niego chcecie ????????????? A teraz dzieci będą płakały że tata swoim luksusowym samochodem choinki im do domu nie przywiózł ..... Proponuje podniesienie progu z 0,20 do 5 promili tylko nieliczni zostaną zatrzymani ...

 • pulkol

  Oceniono 1 raz 1

  w tym przypadku nie powinna policja stosować pouczenia.Jedziesz na podwójnym gazie prawko na 10 lat do szuflady

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX