Szczecin. Zaatakowany nożem mężczyzna zmarł w szpitalu. Nie przeżył operacji

W niedzielę w szczecińskim centrum handlowym rozegrały się dramatyczne sceny. Nożownik zaatakował dwóch mężczyzn, obydwaj ciężko poranieni trafili do szpitala. Jeden z nich zmarł na stole operacyjnym.
Zobacz wideo

W niedzielę 23 grudnia dwóch mężczyzn padło ofiarą ataku 26-latka z nożem. Zaatakował ich w trakcie seansu filmu dla dzieci w centrum handlowym. 

Nie żyje mężczyzna zaatakowany przez nożownika 

Policja ze Szczecina przekazała Gazeta.pl, że po godz. 17 otrzymała zgłoszenie o tym, że dwóch mężczyzn w wieku około 30 lat zostało zaatakowanych "niebezpiecznym narzędziem" w centrum handlowym Galaxy przy al. Wyzwolenia. W lokalnych mediach pojawiły się relacje świadków, z których wynika, że napastnik do ataku użył noża.

Obydwaj poszkodowani trafili do szpitala z licznymi ranami na szyi oraz udach. Stan jednego z nich był na tyle poważny, że trzeba było go reanimować już na miejscu.

W szpitalu od razu trafił na stół operacyjny - mówiła w niedzielę na antenie Radia Szczecin rzeczniczka pogotowia Paulina Targaszewska. Lekarzom nie udało się go uratować - donosi TVN 24.

Poza dwoma mężczyznami nikt więcej nie został ranny. W sprawie brutalnego ataku policja zatrzymała już w centrum handlowym 26-latka, który był na tyle agresywny, że trzeba było skuć mu ręce, nogi, a także założyć specjalną maskę. 

Nie wiadomo czy był pod wpływem alkoholu lub substancji psychoaktywnych, grozi mu jednak kara dożywocia.

Więcej o: