Tragiczny finał firmowej imprezy pod Olsztynem. Dwie osoby zginęły od ciosów nożem

Grupa obcokrajowców urządziła firmową imprezę w gospodarstwie agroturystycznym w gminie Olsztynek. Rano doszło do szarpaniny. Jeden z uczestników wyciągnął nóż i ugodził trzy osoby. Dwie z nich nie żyją.
Zobacz wideo

- Około godziny 10 policjanci dostali informację, że rano na terenie jednego z gospodarstw agroturystycznych w gminie Olsztynek doszło do szarpaniny między gośćmi tego gospodarstwa - mówi portalowi Gazeta.pl sierż. szt. Tomasz Markowski z warmińsko-mazurskiej policji. - Jeden z napastników użył noża, ranił trzy osoby. Rany były na tyle poważnie, że mimo udzielonej pomocy dwóch mężczyzn zmarło, trzeci został przetransportowany do szpitala w Olsztynie - dodaje.

Czytaj też: Ścigała mechanika za wymienioną żarówkę. Naczelniczka skarbówki w Bartoszycach zwolniona ze stanowiska

W zdarzeniu brało kilka osób. Policja zatrzymała 28-latka, który najprawdopodobniej jest głównym sprawcą. Oprócz niego zatrzymano trzech innych mężczyzn w wieku od 29 do 43 lat. - Ustalamy, jaki był ich udział w tym zajściu - mówi sierż. szt. Markowski.

Mężczyźni zorganizowali w ośrodku najprawdopodobniej firmową imprezę. Wiadomo, że wśród nich nie było Polaków. Większość z nich to obywatele Indii.

Więcej o: