Cztery ciała w mieszkaniu w Pyrzycach. Policja i prokuratura nie ujawniają szczegółów

W jednym z mieszkań w Pyrzycach odnaleziono ciała czterech osób. Prokuratura rozpoczęła śledztwo pod kątem zbrodni zabójstwa.
Zobacz wideo

Informacje o ciałach czterech osób znalezionych w mieszkaniu w Pyrzycach (woj. zachodniopomorskie) podał szczeciński oddział "Gazety Wyborczej". Prokuratura na razie nie udziela szczegółów informacji na temat śledztwa, wiadomo jedynie, że prowadzi je pod kątem zabójstwa. Także policja nie chce informować o kulisach dochodzenia.

Natomiast z nieoficjalnych informacji medialnych wynika (pisze o nich "Głos Szczeciński" i portal 24kurier.pl), że wśród odkrytych ciał były zwłoki dwojga dzieci. Pojawiają się też niepotwierdzone dotąd informacje, że w Pyrzycach mogło dojść do rozszerzonego samobójstwa, a sprawcą zbrodni mógł być mężczyzna, który po zabiciu rodziny odebrał sobie życie.

Czytaj więcej: Tragiczny wypadek w Rakowcu na Pomorzu. Autobus śmiertelnie potrącił 11-letniego chłopca

Więcej o:
Komentarze (71)
Pyrzyce. Odkryto zwłoki czterech osób w mieszkaniu. Prokuratura i policja badają sprawę
Zaloguj się
 • june-of-44

  Oceniono 11 razy 7

  Co w tym dziwnym kraju się wyrabia?
  Coraz większej ilości obywateli tego "szczęśliwego" kraju siada psyche.....
  Od tego szczęścia chyba....

 • wojtekbajer

  Oceniono 9 razy 7

  Miłość po polsku, albo moje albo niczyje. Niedawno przy podobnej okazji jeden z tatusiów powiedział, dał życie to i odebrał.

 • alinare

  Oceniono 8 razy 6

  normalni Ludzie na swiecie siedziela dobrami i wspomagaja w biedzie. Po 1989 roku tylko Jacek Kurońdał połowe wynagrodzenia na zupy dla glodnych Ludzi reszta sie obzera za darmo w Sejmie do dziś nie moze sie najeść.

 • zueoko

  Oceniono 18 razy 6

  Co to ma wspólnego z partią aktualnie rządzącą? Takie sytuacje dzieją się od dawno. Wstydźcie się gazetowi komentatorzy, którzy wszystko co złe przypisujecie pisiorom których nomen omen też nie cierpię. Zarabiacie na tym? Dno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX