Marlena Frank zaginęła. Może być w niebezpieczeństwie. Jej partner znęcał się nad kobietami

Zaginęła 45-letnia Marlena Frank. Na co dzień mieszka w Holandii, ale niedawno przyjechała ze swoim partnerem do Polski. Rodzina i policja apelują o pomoc, bo mężczyzna może być niebezpieczny. Już wcześniej był skazany za znęcanie się nad kobietami.
Zobacz wideo

Z Marleną Frank nie ma kontaktu od kilku dni. Rodzina błaga o pomoc, ponieważ obawia się, że 45-latce może grozić niebezpieczeństwo. 

Kobieta ma ok. 160 cm wzrostu, blond włosy i niebieskie oczy. Może być w towarzystwie swojego partnera - Holendra, więc para może rozmawiać po holendersku. Poruszają się autem Audi A6 (kombi) w kolorze srebrny metalic na holenderskich numerach rejestracyjnych.

Zaginiona Marlena Frank. Policja i rodzina proszą o pomoc

W środę w sieci pojawił się apel rodziny o pomoc w znalezieniu 45-letniej Marleny Frank. Kobieta razem ze swoim partnerem wyjechała z Torunia w zeszłą sobotę i ślad po niej zaginął.

Nie jest jasne, jakie plany miała kobieta. W komunikacie na Facebooku rodzina twierdzi, że para miała wracać do Holandii, gdzie mieszka na co dzień. Z kolei w oświadczeniu przekazanym policji rodzina podała, że kobieta przyjechała do Polski na urlop, z zamiarem pozostania na święta. 

Zaginiona po raz ostatni widziana była 15 grudnia na ul. Szosa Lubicka w Toruniu. Między godz. 9 a 10 kobieta, wraz ze swoim partnerem miała odjechać w kierunku Zakopanego lub Szczecina.

Rodzina obawia się partnera

Bliscy kobiety obawiają się, że jej partner może być niebezpieczny.

Z ustaleń wiadomo że jej partner to oszust, który już ma na swoim koncie wyroki za oszustwa kobiet i przetrzymywanie oraz znęcanie się nad nimi

- pisze rodzina, której prośbę opublikowała strona "Zaginieni przed laty"

Ofiary przetrzymywane w garażu?

Mężczyzna przedstawia się jako Antonio G, ale w rzeczywistości nazywa się Dave H. Ma być poszukiwany przez policję w Holandii. Rodzina podejrzewa, że Marlena może być przetrzymywana w garażu, ponieważ jej partner postępował tak ze swoimi ofiarami. "Marlena może być pod jego wpływem" - piszą członkowie rodziny. 

Ojciec zaginionej Marleny mówi w rozmowie z Gazeta.pl, że od opublikowania apelu zgłosiło się do niego wiele osób. Z informacji, które przekazują mu informatorzy wynika, że para może się przemieszczać po Polsce. Rzekomo widziano ich w Szczecinie, a później Bydgoszczy i Inowrocławiu.

Sprawą zajmuje się już policja z Holandii oraz policja w Polsce - Komenda Powiatowa Policji w Chełmnie. Informację tę potwierdza oficer prasowa asp. Dorota Lewków. W czwartek na stronie chełmskiej policji pojawił się oficjalny komunikat. 

Wszystkie osoby mogące pomóc prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji - numer alarmowy 112.

Więcej o:
Komentarze (33)
Marlena Frank zaginęła. Może być w niebezpieczeństwie. Jej partner znęcał się nad kobietami
Zaloguj się
 • zdziwiony6

  Oceniono 30 razy 16

  Kobieta związała się z facetem znanym z przemocy w stosunku do kobiet. Prawdopodobnie dlatego, że jest wesoły i dobrze tańczy.

 • patatajson

  Oceniono 21 razy 7

  Przecież jest dorosła. Nie odbierają telefonów? Przez tydzień? W dzisiejszych czasach szok, ale może przypomnę dla niewtajemniczonych - kiedyś wyjeżdżało się na dwa tygodnie i dłużej na ferie czy wakacje BEZ telefonu, bo ich jeszcze nie było. I nawet dzieci przez ten czas najwyżej kartkę wysłały, i to raczej jak im się kasa kończyła :)

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 10 razy 4

  Przecież wobec Holendra nie obiecuje polskie prawo odnośnie ochrony danych. Po co więc ukrywacie jego nazwisko za inicjałem?

 • topiramax

  Oceniono 2 razy 2

  Miała to, miała tamto. Ma 45 lat i może zmienić plany. Duża jest, dowód ma.

 • klan_fan

  Oceniono 4 razy 2

  Czyżby dorosła kobieta nie wiedziała z kim ma do czynienia? Nie do wiary.

 • inka2017

  Oceniono 4 razy 0

  Jesteście okrutni. Dla rodziców to zaginięcie dziecka nie ważne czy ma 5 lat czy 55 lat.

 • robert30s

  Oceniono 10 razy 0

  jest dorosła jej wybór. mi tam jej nie szkoda jakoś. coś jej widocznie pasowało w tym brutalu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX