Zabójstwa czworga noworodków w Ciecierzynie. Policja zatrzymała rodziców konkubenta

Kluczborska policja zatrzymała rodziców Dawida W., konkubenta 27-letniej Aleksandry J., która miała zamordować czwórkę urodzonych przez siebie dzieci w latach 2013-2018. Na razie nieznana jest rola pary zatrzymanej w tej sprawie.
Zobacz wideo

Są kolejne zatrzymania ws. śmierci czworga noworodków w Ciecierzynie w woj. opolskim. Wcześniej do aresztu trafili 27-letnia Aleksandra J. i jej konkubent - 36-letni Dawid W. Kobieta przekonywała, że była nakłaniana do zabijania dzieci przez swojego partnera, który nie chciał powiększać rodziny. Usłyszała zarzut zabójstwa, mężczyzna - pomocnictwa.

Teraz do policyjnej izby zatrzymań trafili Arnold W. i Halina W., rodzice Dawida W. - podaje portal Nto.pl. Para mieszka w pobliżu domu syna. Według nieoficjalnych informacji, Arnold W. i Halina W. mają usłyszeć w środę prokuratorskie zarzuty powiązane z morderstwem noworodków, szczegóły nie są jednak znane.

Szczątki czwórki dzieci zostały znalezione na terenie posesji w Ciecierzynie w ubiegłym tygodniu. Jedno z nich było zakopane, zwłoki pozostałych noworodków znajdowały się w nieużywanym piecu. Noworodki miały być zabijane w 2013, 2015, 2016 i 2018 roku.

Aleksandra J. i Dawid W. wychowywali razem 6-letniego syna.

Zobacz wideo
Więcej o: