Sylwester 2018/2019. Kto zagra w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Zakopanem?

W tegorocznego Sylwestra nie musimy obawiać się o nudę. W największych miastach Polski już trwają przygotowania do olbrzymich imprez sylwestrowych. Kto zagra na scenie telewizji TVN, TVP2 oraz Polsat?
Zobacz wideo

Sylwester 2018/2019 już za dwa tygodnie. Jak spędzić ten wyjątkowy wieczór? W Warszawie, Katowicach, Zakopanem i Wrocławiu organizowane są wyjątkowe zabawy sylwestrowe do białego rana.

Czytaj też:  Dni wolne pod koniec 2018 roku. Kiedy warto wziąć urlop?

Sylwester w Warszawie. Na stołecznej scenie m.in. Bajm i Edyta Górniak

W Warszawie sylwestrowa impreza organizowana jest przez stację TVN i będzie emitowana w telewizji. Podobnie jak w zeszłym roku, wydarzenie to odbędzie się na Placu Bankowym. Telewizja TVN zapowiedziała, że na sylwestrowej scenie zagrają m.in. Bajm, Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska i Andrzej Piaseczny, Wilki, Sound'n'Grace, Natalia Nykiel, Blue Café, Małgorzata Ostrowska, Izabela Trojanowska, Sarsa, Sławek Uniatowski, Smolasty, Ania Karwan. Sylwestra 2018/2019 w Warszawie poprowadzą Magda Mołek, Marcin Prokop, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka i Agustin Egurrola.

Sylwester w Zakopanem. Kto zagra w zimowej stolicy Polski?

Osoby, które przyjadą na Sylwestra do Zakopanego, mogą spędzić go na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Impreza ta będzie transmitowana przez TVP2. Kto zagra podczas tego wydarzenia? Wiemy już, że jedną z gwiazd będzie Zenon Martyniuk z zespołu Akcent. Na scenie w Zakopanem pojawi się także Roksana Węgiel, która wygrała tegoroczną edycję dziecięcej Eurowizji. 

Sylwester z Polsatem. Wśród gwiazd jurorzy jednego z programów TVP

Sylwestrową zabawę na Stadionie Śląskim w Chorzowie organizuje telewizja Polsat. Impreza ta odbywała się rokrocznie w Katowicach, jednak w związku ze szczytem klimatycznym w stolicy Śląska została ona przeniesiona do Chorzowa. Montaż sceny już się rozpoczął, a w internecie pojawiły się pierwsze informacje o tym, kto zagra na scenie w Chorzowie. Wiemy już, że podczas sylwestrowej zabawy z Polsatem wystąpią Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Ewa Farna, Sławomir, Cleo, Feel oraz Grzegorz Hyży.

Sylwester we Wrocławiu. Uczestnicy zaczną rok od pobicia rekordu Europy

Wrocław to kolejne miasto, na rynku którego odbędzie się duża impreza sylwestrowa. Będzie to sylwester miejski, a jego hasłem przewodnim będzie "Wrocław Respect".
- Chciałbym, żeby tegoroczny Sylwester był największą zabawą na Rynku we Wrocławiu od 30 lat. Aby w ramach idei „respect” pod ratuszem bawili się ludzie różnych narodowości, wyznań, kolorów skóry, preferencji - powiedział Paweł Gołębski, reżyser Sylwestra we Wrocławiu. Wiemy już, że w trakcie tej imprezy zagrają Kayah, Wrocław Respect Orchestra oraz zespół The Village People. Organizatorzy imprezy chcą, aby jej uczestnicy pobili rekord Europy w tańczeniu do piosenki "Y.M.C.A".

Więcej o:
Komentarze (14)
Sylwester 2018/2019. Kto zagra? Warszawa, Katowice, Wrocław, Zakopane
Zaloguj się
 • lilo150

  Oceniono 2 razy 2

  no jak kto? te same "gwiazdy" jak co roku z różnym stopniem niedorozwoju lub postępującym alzheimerem

 • jarek_na_smietniku

  Oceniono 1 raz 1

  Już po tytule wiedziałem, że napisał to przygłup UZ.
  A mnie dręczy od poniedziałku myśl, czy najbliższa niedziela będzie handlowa? UZ przybywaj ze swoimi najnowszymi badaniami!

 • a.k.traper

  0

  A ja kupiłem sobię dobrą książkę, przygarnę kota pod koderkę i będziemy świętować, tylko żona będzie niepocieszona, ona jak większość kobiet lubi takie imprezy ale wolnego mi dać nie chce.

 • klan_fan

  0

  Czy Doda musi umrzeć aby ja zaprosili?

 • proteusz33

  Oceniono 3 razy -1

  A jeszcze co do Wrocławia: YMCA (z ang. Young Men’s Christian Association – Związek Chrześcijańskiej Młodzieży Męskiej) – międzynarodowa ekumeniczna organizacja propagująca program oparty na wartościach chrześcijańskich.
  **************
  Tak nie bardzo to bicie rekordu spodoba się lewakom i feministkom

 • anakastyczny

  Oceniono 1 raz -1

  Pawle Gołębski, błagam. Twoja tyrada o tolerancji i takich tam, prawie mnie odwoniła na śmierć- ciągle płacze (wzruszony), a tak bym chciał dożyć i zobaczyć na własne oczy, ten lewacki folwark.

 • js08836

  Oceniono 1 raz -1

  I znów odgrzewane kotlety. Mieli cały rok, aby skomponować coś nowego. A nie będą się produkować się starociami, jak co roku. Już nie mogę się doczekać tysięcznego wykonania " Miłość, miłość w Zakopanem ....". To w Zakopanem a w Katowicach uwielbiany Sławomir zapieje : Miłość, miłość w Katowicach i drapiemy się po c.... po głowie...... " . Powinno być tak, nie masz, nie macie nowego utworu, to spadajcie.

 • polakadam

  Oceniono 3 razy -1

  Obawiam się że na scenie w Zakopanem pojawi się również kurski żeby podkreślić swoje zasługi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX